БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Craft

Ідея створити спортивну функціональну білизну довго не давала спокою Андерсу Бенгтссону (Anders Bengtsson), і в 1973 році йому це вдалося.

Шляхом порівняння вмісту вологи в білизні після бігу, він дійшов висновку, що матеріал поліестер, забирає вологу зі шкіри та транспортує її назовні, при цьому волога не вбирається у волокна тканини. Змінивши плетіння, домігся найкращого рішення цієї проблеми.

Крім нижньої білизни, був розроблений одяг для середнього шару (фліс) та верхнього. Фліс зберігає тепло, та транспортує вологу на поверхню тканини. Третій, верхній шар, був зроблений із ізоляційного матеріалу для захисту від намокання та вітру із можливостю виводити вологу зсередини.

1 жовтня 1977 року, Craft of Sweden  стала товариством з обмеженою відповідальністю в рамках групи компаній Eiser.

В доповнення до функціональної білизни, Craft почав виготовляти шкарпетки із запатентованої тканини, яка усувала вологість всередині взуття.

Craft також відновив виробництво верхнього одягу. Для шведської Олімпійської збірної у 1984 році на зимових Олімпійських іграх в Сараєво (Югославія) Craft постачав весь одяг та термобілизну.

Розробка нових продуктів продовжувалась.

У 1996 році Torsten купив Craftта перейменував компанію у "Craft of Sсandinavia". Три роки потому він назначив нового виконавчого директора, який разом з новою командою дизайнерів, маркетологів, спортсменів розпочав оновлення компанії.

Було обрано три види спорту для яких буде виготовлятись продукція – бігові лижі, легка атлетика (біг) та велосипед. Всі ці три види символізують витривалість та професіоналізм.

Компанія стала одним із головних спонсорів найбільшого у світі лижного змагання - Vasaloppet. 

Більш детальна інформація про товари можна подивитись в розділі сайту Зимовий спорт / Термобілизна.

Асортимент Craft

Фільтр по параметрам:
  •   Ціна
    • от до
  •   Тип товару
  •   Колір
  •   Розмір
  •   Вид
  •   Стать
Підпишись на новини