Поставка окулярів французького бренду Cairn

В магазин приїхала поставка окулярів Cairn. Серед новинок лінійка окулярів зі боковими шторками Fuji та North. Значно розширився вибір мультиспортивних окулярів, а саме доїхали моделі Power і Fluide та ще одна новинка, це модель Roc. Зупинимось на кожній лінійці окулярів детальніше:

Сонцезахисні окуляри моделей Fuji та North з поляризованими лінзами третьої категорії затемнення та зйомними захисними шторками. Мають обробку Anti-fog, яка перешкоджає запотіванню при інтенсивній роботі. Будуть зручні для альпінізму на середніх висотах, піших та гірських походів, їзди на велосипеді та подорожей.

Лінійка Power - легкі окуляри зі змінними лінзами для швидкісних видів спорту, таких як їзда на велосипеді, скейті, роликах, біг, трейлранінг. Також підходять для керування автомобілем. Особливість цієї моделі, що в комплекті є дві пари лінз - темні Cat.3 для сонячної погоди та прозорі Cat.0 для похмурої погоди і їзди вночі.

Лінійка Fluide - сонцезахисні окуляри з лінзами третьої категорії затемнення для любителів активного відпочинку. Будуть зручні для походів, прогулянок і подорожей, катання на велосипеді, активних видів спорту, а також повсякденного носіння в місті та водіння автомобіля.

Лінійка Roc окуляри з унікальним дизайном та фотохромною лінзою Evolight NXT® чи третьої категорії затемнення. Форма лінз нагадує гірськолижну маску та має широкий кут огляду. Завдяки регульованим ергономічним дужкам та нековзним носовим упорам забезпечується відмінна підтримка навіть під час інтенсивних занять.

Залишається обрати необхідне.

Самовивіз з магазину Каприкорн можливий за адресою: м Київ, вул. Велика Васильківська 26 (ст.м. Площа Льва Толстого), щодня з 10:00 до 20:00. Також можливе выдправлення Новою Поштою

Подпишись на новости

Последние новости