Accapi - неперевершена якість італійської термобілизни на користь вашому здоров’ю

Наближаємось до холодної пори року. Через великі перепади температур за добу можна легко застудитись. Тож на часі подбати про якісну і функціональну термобілизну на щоденне використання чи для активних тренувань. До магазину приїхали найходовіші розміри термобілизни Accapi в знайомих та оновлених кольорах. Додали варіанти в зеленому та оливковому кольорі.

Пробіжимось по технологіях:  

- безшовна 3D конструкція, що дає відчуття «другої шкіри»

- технологія Hip Fitting Band - різна еластичність зон для максимального комфорту

- тонше плетіння в області пахв Armpit Ventilating Zone для вільної циркуляції повітря

- система компресійних зон підтримує м'язи та суглоби; перерозподіляє навантаження, знижує вібрацію, зменшує стомлюваність і сприяє кращій роботі

 

Залежно від активності підбираємо термобілизну:

Серія Accapi Ergowool

Термобілизна з еластичного матеріалу з плетінням різної щільності. Змішані волокна на основі мериносової вовни та штучних волокон мають високі ізоляційні властивості, забезпечують швидке випаровування поту та виведення надлишку вологи, зберігаючи тепло і сухість шкіри.

Буде зручна як базовий (перший) шар одягу в багатошарових конструкціях в холодну пору року. Призначена для занять, які передбачають фізичні навантаження середньої та малої інтенсивності, таких як прогулянки, трекінг і повсякденне носіння.

 

Серія Accapi Polar Bear

Ідеальний вибір для використання при низьких температурах. Зроблена з матеріалу Termolite з порожнистими волокнами за зразком шерсті полярного ведмедя, завдяки чому тепло зберігається в повітряних камерах, а надлишок вологи миттєво транспортується на поверхню матеріалу. Підходить для активного відпочинку при мінусових температурах та для людей з відчуттям нібито «мерзнуть завжди».

Подпишись на новости

Последние новости