Утеплене взуття Keen та Scarpa. Час готуватись до зими

Утеплене взуття Keen та Scarpa. Час готуватись до зими

До магазину Каприкорн приїхали довгоочікувані моделі утепленого взуття. Зібрали важливу інформацію, щоб вам було легше обрати свою модель та підготуватись до мінливої погоди взимку з підвищеною вологістю та мокрим снігом під ногами, з морозами і слизькими тротуарами. Розберемось разом, що спільного для утепленого взуття?

  • Моделі середні та високі, з цільним язиком та високим шнуруванням, щоб сніг не засипався в середину черевика

  • Гумовий носок для захисту від механічних пошкоджень, снігу, води та каміння

  • Натуральна шкіра з водовідштовхувальним просоченням

  • мембрана KEEN.Dry/Gore-Tex® Duratherm у Scarpa захищає від намокання зовні, і крім того випускає надлишки тепла та вологи зсередини, "дихає".

  • Утеплювач. KEEN.Warm з переробленого PET-волокна щільність 100-400 г / м² залежно від моделі та утеплювач PrimaLoft® Gold Insulation Eco у Scarpa RUSH POLAR GTX перешкоджає вистиганню ніг в сильні морози

  • підошва, розроблена для хорошого зчеплення на снігу і льоду. KEEN.Polar Traction /багатошарова підошва PRESA® TRK-02 у Scarpa RUSH POLAR GTX

Розглянемо моделі утепленого взуття детальніше:

Kaci II Winter Mid WP W - жіночі утеплені черевики для міста, зимових прогулянок та подорожей. Взуття на хвилі стилю, охайна і компактна модель на зиму для щоденного використання, що не нагадує туристичне взуття. 

Revel III - модель чоловічих та жіночих  утеплених черевики для міста, зимових прогулянок і подорожей.

Women's Revel IV Mid Polar Hiking Boots - середньої висоти утеплені жіночі черевики для походів, зимових прогулянок та подорожей. 

Revel IV High Polar Boot - високі утеплені чоловічі черевики для походів, зимових прогулянок та подорожей.

Scarpa RUSH POLAR GTX - чоловічі трекінгові черевики розроблені спеціально для походів снігом та прогулянок на снігоступах.

Бережіть ноги в теплі.

Подпишись на новости

Последние новости