Водонепроникні мембранні шкарпетки Bridgedale

Раніше такі технологічні шкарпетки здавались недоступною суперсилою, тепер вони приїхали до магазину Каприкорн. Давайте детальніше розглянемо особливості цих шкарпеток і де їх використовують.

Водонепроникні мембранні шкарпетки Bridgedale мають тришарову конструкцію. Зовнішній шар - зносостійкі волокна нейлону, що захищають мембрану, далі поліуретанова мембрана Hydrotech та мериносова вовна до тіла. 

Також шкарпетки Bridgedale Stormsock різняться по щільності: тонкі - Lightweight, середньої товщини - Midweight, потовщені - Heavyweight. По висоті можуть прикривати ногу до середини литки чи ще вище як гольфи для кращого збереження тепла, захисту від вітру, води та зручності носіння з високим взуттям.

На стопі, п'ятці та кісточці є махрове еластичне ущільнення для комфорту під час занять туризмом та спортом. Лайкра (еластан) у складі сприяє кращому обляганню ноги та перешкоджає сповзанню шкарпетки. 

Водонепроникні шкарпетки створені для різноманітного проведення часу на свіжому повітрі. Непромокальні шкарпетки забезпечують баланс тепла та повітропроникності під час бігу, катання на велосипеді, трекінгу, хайкінгу, прогулянок у вологих місцях, річками та струмками в холодну погоду та коли погода вже псується, але ще хочеться походити в шортах. 

 

Подпишись на новости

Последние новости