Максимальне утеплення з Merino wool

З наближенням холодного сезону завжди постає дуже актуальне питання - яким чином утеплюватися?  Адже це має бути тепло, зручно, не подразнювати шкіру та гарно виглядати! Всі ці вимоги впевнено поєднує у своїй якості вироби з вовни мериноса.

Меринос - це порода тонкорунних овець, які відрізняються від інших пород високою якістю камвольної вовни. Розглянемо особливості merino wool більш детально:

  • Висока теплоізоляція - Багаточисленне переплетіння надтонких вовняних волокон забезпечують утримання теплого повітря, не дають йому повільно циркулювати та охолоджуватись. Саме тому вироби з меріно тоненькі та водночас теплі.
  • Тактильний комфорт - Тонка, ніжна і  дуже м'яка термобілизна не викликає подразнень шкіри та приємна на дотик.
  • Абсорбація вологи - Вовна меріно гидрофільна та забирає вологу від тіла, залишаючись сухою на дотик. Завдяки рекордно тонким волокнам за товщиною досить швидко сохне.
  • Нейтралізація неприємних запахів - Дуже цінна природна біологічна особливість меріно вовни! До складу волокна входить креатин(молекули протеїну). Саме це запобігає розмноженню бактерій, які сприяють винекненню неприємного запаху.
  • Низька горючість - На відміну від синтетичного одягу, вироби з меріно більш стійки до випадкових іскр (вогнище, камін, кальян). Все тому, що у волокнах є присутнім антипірен  природного походження. 
  • Простота у догляді - Не треба прасувати - навіть, якщо ви дістали пом'яту річ з валізи/наплічника під час подорожі, через декілька хвилин вона буде мати пристойний вигляд. Дуже просто такі вироби з прати та сушити.

На сьогодні речі з такими характеристиками набули шаленої популярності , тому що впевнено надають свому користувачу широкий діапазон комфорту. 

Маємо в асортименті магазину цікаві пропозиції, обравши які, ви відчуєте комфорт на дотик!

Термобілизна - має бути у кожного! 

Почнемо з  новинки цього сезону від італійського бренду ACCAPI. Серія ERGOWOOL - вироблена на основі мериносової вовни (50%-merino, 50%- синтетичне волокно). Плетіння різної щільності для підтримки та розвантаження м'язів і суглобів, вставками для найкращого відведення вологи. Буде зручна як базовий шар в багатошарових конструкціях у холодну пору року. Призначена для фізичних навантажень середньої та малої інтенсивності (прогулянки, трекінг, повсякденне носіння).

Моделі американського бренду SMARTWOOL  є дуже популярними серед багатьох прихильників  речей з merino. Надають відчуття комфорту, добре зберігають тепло, відводять надлишок вологи. Підійдуть для неспішних прогулянок та  повсякденного носіння в місті.

Бандани BUFF серії MERINO -  завдяки своєму комфорту, зручності у використанні вже давно не просто стильний  аксесуар. Це невід'ємна частина гардеробу, адже можна використовувати як шарф, шапку, пов'язку на голову, балаклаву, а останнім часом просто 

Шкарпетки вже давно набули статус найважливішого та необхідного елемента спорядження. Для холодної пори року бажано віддавати перевагу моделям, в складі яких є Merino wool

Подпишись на новости

Последние новости