БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Buff

Рейтинг покупців Buff:
5 з 5. Відгуків: 2.

Іспанська фірма Original Buff S.A.  розташована в містечку Ігуалада в Іспанії. Головний офіс та виробничі потужності займають площу близько 8000 кв. м. Дизайн, виробництво, друк, матеріали для рекламних кампаній, упаковка готової продукції – все робиться в одному місці.

У 1992 році, компанія Original Buff S.A. ( яка раніше називалась Caviro S.L), створила перший мультифункціональний, безшовний головний убір під брендом Buff®.

У 1995 році продукт поступив у продаж в інші європейські країни.

Компанія Original Buff S.A. просуває на ринок та розповсюджує оригінальний багатофункціональний головний убір в співпраці з такими компаніями як телеканал Discovery, Subaru, National Geographic  та іншими, не менш відомими та поважними партнерами, з метою зробити продукцію Buff® доступною для все більшого кола людей, які ведуть активний стиль життя по всьому світу.

На теперішній час 80% продукції, що виробляється, експортується в більше ніж 60 країн світу через ексклюзивних дистриб’юторів. В Україні продукцію компанії Original Buff, S.A. представляє Група компаній «Велокиїв».

Широкий модельний ряд Buff® дозволяє кожному бажаючому підібрати головний убір до свого смаку.

Original Buff®  виготовляє продукцію із практичних еластичних флісових та мікроволокнистих високоякісних матеріалів (більш детальну інформацію про технології та характеристики матеріалів можна прочитати в статті «Все о Buff®»).

Магазин КАПРІКОРН пропонує найкращий в Києві асортимент мультифункціональних головних уборів Buff®. У нас ви можете придбати спеціалізовані, чоловічі, дитячі та підліткові моделі, а також жіночу лінію головних уборів на всі сезони.

Асортимент Buff

Показати спочатку: знижки з відгуками дешеві дорогі новинки Товарів на сторінці:
Фільтр по параметрам:
  •   Ціна
    • от до
  •   Тип товару
  •   Колір
  •   Розмір
  •   Вид
  •   Стать
Підпишись на новини

Головні убори Buff

Гордістю компанії Original Buff S.A. є повна монополія на створення і виробництво всієї продукції Buff, яке знаходиться в містечку Ігуалада, що в Іспанії. Розташований він  60 км від Барселони та являє собою один із найкрасивіших міст Іспанського королівства. Тут розташовані всі приміщення потужностей та будівля головного офісу. Все це займає територію близько 8000 кв.м. Виробництво, дизайн, матеріали для рекламних кампаній, друк та упаковка готової продукції – все це здійснюється в одному місці.

Створення першого мультифункціонального, безшовного головного убору під брендом Buff® відбулося в 1992 році. У продаж в інші країни Європи шапки Buff надійшли дещо пізніше, в 1995 році. експорт на теперішній час складає 80% від всього виробництва та через велику кількість ексклюзивних дистриб’юторів здійснюється в більш ніж у 60 країн світу.

Buff – це бренд, що об’єднав в собі зручні, інноваційні, порою навіть нестандартні мультифункціональні рішення головних уборів, які чудово можуть захистити як від гарячого сонця та сильного вітру, так і від холоду. Відсутність подібних головних уборів на ринку, які б задовольняли потреби активних людей, які надають перевагу різним видам спорту, дало можливість бренду досягти такого успіху. Крім того, шапки Buff підходять для туризму та  альпінізму, завдяки своїй функціональності, якості та дизайну. Носити Buff можна як шапку, бандану, косинку, напульсник і так як тільки вам заманеться. Можна не турбуватись за те, що шкіра буде подразнена або ж натерта.

Постійне вдосконалення та покращення продукції робить її ще більш затребуваною. До важливої складової можна також віднести і постійний контроль якості виробленого товару в процесі всього виробництва – безпосередньо від моменту закупівлі ниток та тканин і до пакування та транспортування готової продукції дистриб’юторам.

У процесі виробництва головні убори  Buff проходять цілу низку незвичайних операцій, таких як спеціальне фарбування та подальша обробка по технології Polyqiene з застосуванням іонів срібла. Готовий матеріал розрізається за допомогою лазерного обладнання. В процесі виробництва здійснюється також високотемпературний сублімаційний друк. Достатньо широка та розвинута дистриб’юторська мережа дозволяє придбати Buff в міських магазинах.