БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ОТ 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13

Блог магазину Каприкорн

 • На вершину Маттерхорна и обратно за меннее чем 4 часа

  НА ВЕРШИНУ МАТТЕРХОРНА И ОБРАТНО ЗА МЕНЕЕ ЧЕМ 4 ЧАСА: НОВЫЙ РЕКОРД ВОСХОЖДЕНИЯ НА "ИКОНУ АЛЬП"

  С центральной площади городка Церматт до вершины "иконы Альп" - горы Маттерхорн и обратно за менее чем 4 часа: это новый рекорд скоростного забега на одну из популярнейших и красивейшую вершину Альп установил швейцарский альпийский гид Андреас Штайндль (Andreas Steindl), являющийся членом швейцарской сборной по горнолыжному спорту.

  Точное время рекордного забега: 3 часа, 59 минут и 52 секунды!
  Восхождение проходило по стандартному маршруту по ребру Хёрнли (Северо-Восточное ребро)

  "Это была моя мечта! Я тренировался специально для её реализации с 2012 года. Я знал, что выбежать менее чем за 4 часа реально, но я никогда до этого не мог поймать на горе идеальные условия. " - отметил Андреас

  На само восхождение на вершину у швейцарского спортсмена ушло 2 часа и 38 минут (что также стало новым рекордом) и на спуск ушло немногим больше 1 часа.

  Для самого Андреаса это было уже 88-е его восхождение на Маттерхорн и седьмое в этом сезоне!

  Источник: 4sport.ua

  13.09.2018 08:23
 • Bestard – о компании

  Когда речь заходит об известных обувных брендах европейского происхождения, сразу можно готовиться к длинной истории о семейном бизнесе. В случае с горной обувью это особенно актуально. 

  01.09.2018 13:32 Читати повністю...
 • Демонстрація особливостей популярної готувальної системи Jetboil Minimo

  Торговельна  марка Jetboil оприлюднила трихвилинне відео, в якому представник бренду розповів про основні особливості персональної готувальної системи серії Jetboil MiniMo. Дана система була представлена ще в 2014 році і завдяки своїм характеристикам, є однієї з найпопулярніших в серії.

  22.08.2018 08:30 Читати повністю...
 • Непал. Треккинг вокруг Аннапурны

   Всем любителям туристических походов в горы каждый раз хочется пройти по другому маршруту, увидеть новые достопримечательности и пейзажи. Одним из красивейших и известнейших туров считается треккинг вокруг Аннапурны - горного массива в Непале, входящего в состав Гималаев. Этот маршрут по праву называют очень живописным, но в то же время и весьма сложным. Любой поход в горы значительно отличается от вылазок на природу в лес или степь, и к нему нужно быть должным образом подготовленным - как в плане снаряжения, так и физически. Однако если с этими факторами все в порядке, то Аннапурна щедро вознаградит каждого путешественника незабываемыми впечатлениями и красотами, которые останутся в памяти на всю жизнь.

  02.06.2017 23:13 Читати повністю...
 • Как выбрать лучшее портативное солнечное зарядное устройство


  Солнечное зарядное устройство

  Насколько актуально в наше время приобретение солнечной зарядки, как выбрать лучшее портативное солнечное зарядное устройство на солнечных батареях? Поговорим об этом...

  Современные поклонники активного отдыха значительно отличаются от альпинистов, туристов, охотников и рыболовов (и т.д.), которые жили полвека назад. Оказывается, даже 10 лет достаточно для того, чтобы коренным образом изменить наши представления о технологиях, которые используются в сфере активного отдыха и туризма. Сегодня многие альпинисты прокладывают свой маршрут при помощи смартфонов, а большая часть туристов отказывается от дорогого устройства GPS и просто использует приложение за $ 20, чтобы отмечать путевые точки и проложить дорогу.

  12.02.2017 19:27 Читати повністю...
 • Куди сходити в похід взимку на стику 2015-2016 років, в Новий рік і Різдво?

  Багато хто вже визначилися, як провести свята. Для любителів активного відпочинку це також особливі дні. Ідеї з'являються найрізноманітніші, любителям походів хочеться чогось вражаючого і незабутнього, як і іншим звичайним громадянам нашої країни. І тут є два шляхи - піти зимовий похід в рідні Карпати, або, приміром, присвятити святкову новорічну відпустку походам по теплій і привітній Туреччині?

  Зимний поход

  15.12.2015 23:31 Читати повністю...
 • Спорядження для туристичного походу восени. Що одягнути, що взути, що взяти з собою?

  Осенний туризм

  Докучливі комахи пропали, повітря свіже, пейзаж став навіть живописніше, ніж влітку, завдяки осіннім фарбам. Багато хто любить активний туризм і альпінізм саме восени, але найкольоровыший сезон не обходиться без проблем. Магазин Каприкорн запропонує Вам декілька корисних порад і мудростей, щоб допомогти підготуватись до холодної, менш комфортної погоди і насолодитися кращими моментами підчас альпіністських пригод і піших походів.

  31.08.2015 20:15 Читати повністю...
 • 9 ідей активного відпочинку на свіжому повітрі для відкриття осіннього сезону

  Пора листопаду вже майже настала! Листя скоро поміняє своє забарвлення, дні стануть коротшими, ранок стане холодним і свіжим, яким не буває влітку. І хоча всім нам не вистачатиме довгих днів і теплих ночей, попереду новий, захоплюючий сезон!

  Так чому б не почати планувати вже зараз, які цікаві пригоди на свіжому повітрі ви можете організувати, щоб відсвяткувати прихід осені? Ось деякі з них…

  24.08.2015 03:54 Читати повністю...
 • Чому скелелазіння – ідеальний вид активного відпочинку для ваших дітей.

  скалолазание с детьми

  У дітях тонни енергії. Який спосіб використання цієї енергії в активному відпочинку може бути краще, ніж залучення дітей до скелелазіння?

  Сходження вчить критичному пошуку виходу з важких ситуацій і навички прийняття рішень.

  Підйом по маршруту сходження в чому нагадує склеювання пазла. Кожен крок вимагає постійного, повторюваного процесу прийняття рішень – куди йти і як краще туди добратися. Знову і знову. Навичка вирішення проблеми, думаючи самостійно (відповідь виразно буде запозичено не з книги) і прийняття правильних розумних рішень сприяє виробленню моделі поведінки в стресових і неординарних ситуаціях, чого дуже не вистачає в сучасній освіті, де акцент робиться на запам'ятовуванні прочитаного і тестуванні.

  05.08.2015 14:43 Читати повністю...
 • Як обрати туристичний килимок?

  Как выбрать туристический коврик

  Туристичний килимок забезпечує дві важливі переваги: амортизацію і ізоляцію. Амортизація може здатися найважливішою функцією килимка, але дуже часто більш потрібної виявляється його здатність захистити ваше тіло від переохолодження на холодних поверхнях.

  При виборі туристичного килимка спробуйте різні варіанти килимків до ухвалення рішення про покупку конкретної моделі. Це допоможе вам відчути:

  - Яка амортизація (товщина килимка) вам буде зручна

  - Яка довжина і ширина краща саме для вас

  - Вага і обсяг у складеному вигляді і швидкість його наповнення повітрям.

  Вибір туристичних килимків (карематів) в магазині Каприкорн

  28.07.2015 14:41 Читати повністю...
Перейти до сторінки: