Дисконтна програма. Детальніше...

Фільтри для води

Фільтри для очищення води на відкритому повітрі назавжди зняли питання забезпечення чистою, прісною і безпечною питною водою для багатьох медиків, військових, і просто туристів по всьому світу. Прямо з природних водойм ви зможете отримувати найсмачнішу воду, використовую високоякісні фільтри, які можна купити в інтернет-магазині Каприкорн. Пийте очищену воду під час подорожей, не ризикуйте своїм здоров'ям, використовуйте портативні водні фільтри. Сapricorn.com.ua має величезний вибір систем очищення води за доступними цінами, тому ви обов'язково підберете фільтр, який підійде вам і вашому бюджету. Вашій увазі представлені системи і фільтри для очищення води відомих брендів Katadyn, MSR. Додатково для очищення води можна використовувати засоби Micropur. Вони представлені у вигляді таблеток, порошку, рідини, застосування яких рекомендується навіть для профілактики захворювань у туристів. Використовуйте засоби Micropur як окремо, так і спільно з фільтрами для очищення води.

Портативні фільтри продумані до дрібниць, дуже зручні, компактні і прості у використанні. Але найголовніше, що вода з будь-якого водоймища, навіть застояного, стане повністю придатною для пиття. Це позбавить вас від потреби носити питну воду з собою, що дуже незручно і деколи приводить до того, що рюкзак може стати важчим ніж ваше тіло.

Який би варіант фільтрів ви не шукали, обов'язково загляньте в Каприкорн! У нас для вас завжди знайдеться корисна порада, хороша знижка і, найголовніше, якісний фільтр для очищення води за найкращою ціною в роздрібній мережі або інтернеті. Крім того, у нас є можливість безкоштовної доставки в будь-який регіон України та м. Києва. Шукаєте ще щось із спорядження в похід? Тоді Вам точно потрібно поспішати в магазин Каприкорн! У нас є все!

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Фільтр LifeStraw Personal
825
є в наявності
Каністра Source Liquitainer
251
під замовлення
Каністра Source Liquitainer 4 л
626
під замовлення
Картридж SteriPEN Filter Cartridge
330
під замовлення
Фільтр MSR HyperFlow
3 906
під замовлення
Фільтр MSR MiniWorks EX
3 906
під замовлення
Фільтр MSR SweetWater Purifer
Цена по запросу
під замовлення
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Підпишись на новини