Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Навісне спорядження

Cкельні гаки, закладки, френди

Існує безліч способів закріпитись на прямовисній скелі, відомих досвідченим альпіністам в Україні та світі. Для цього використовуються скельні гаки, закладки, френди та інші елементи спорядження скелелаза, котрі застосовуються для створення додаткових (штучних) точок страховки. В інтернет-магазині Каприкон ви можете купити всі ці елементи спорядження за найкращими цінами, підібрати спорядження для альпінізму із найширшого асортименту в м. Києві і з безкоштовною доставкою по Україні. Якість і довговічність матеріалів забезпечують світові бренди – виробники скельних гаків, френдів, закладних елементів та іншого спорядження для створення штучних точок опори для пересування альпіністів (ШТО): Black Diamond, Petzl, Climbing Technology, Крок, Blue Ice та інші. Дуже потішить вас ціною та якістю покупка спорядження для альпінізму українського виробника Крок.

Закладки (закладні елементи) використовуються альпіністами і скелелазами для організації проміжних точок страховки на гладких крутосхилах. Їх закладають в тріщини та гірські ущелини. Закладки являють собою різноманітні форми з титану в вигляді тетраедрів та прямокутників (в більшості).

Скельні гаки виготовляються з різноманітних металів. Гак являє собою металевий клин з ударною частиною, який щільно забивається спеціальним молотком у тріщину в скелі. В залежності від направлення маршруту альпініста, гаки бувають горизонтальні та вертикальні.

Дуже хитрим винаходом можна назвати френд. Він представляє собою конструкцію з пружинками, яка працює за принципом розсувного розпору.

< Назад Фільтр по параметрам:
Фільтр по параметрам:
  •   Ціна
    • от до
  •   Бренди
  •   Тип товару
Підпишись на новини