Відтяжки з карабінами

Відтяжки із карабінами – необхідний елемент страховки. Застосовуються в альпінізмі та скелелазіння. Грубо розділити їх можна на відтяжки для скелелазіння та альпіністські відтяжки. Але, зазвичай, такий розподіл досить умовно - відтяжки скелелазні можна використовувати у горах і навпаки – тобто. вони є універсальними.
При сходженнях максимально легка вага спорядження дуже актуальна для спортсменів.
Для зменшення ваги альпіністських відтяжок використовується стропа Dyneema, яка при меншій вазі має таке ж розривне навантаження, як стандартні стропи. У доступніших за ціною відтяжках з карабінами використовується нейлонова стропа. Карабіни у відтяжках виготовлені з легких сплавів – дюраль, алюміній.
Карабіни на відтяжці не закріплені. Одним кінцем відтяжка кріпиться до ІТО - штучної точки опори, в другий карабін втискається страхувальна мотузка. Для зручності використання деяких відтяжках з карабінами використовується фіксатор карабіна.
Як правило, карабіни на відтяжці мають різні засувки – пряму та вигнуту. Стандартний карабін з прямою клямкою служить для з'єднання відтяжки та ІТО, карабін з вигнутою клямкою дозволяє защелкнутися однією рукою в страховку.
Для проходження маршруту потрібно мати кілька відтяжок, бажано, різної довжини. У нашому магазині Ви зможете як підібрати відтяжки з карабінами окремо, так і купити набір відтяжок – вибір досить широкий.
Настійно рекомендується не розпочинати самостійні тренування у залі без відповідної підготовки чи досвідченого інструктора. Виходити на природний рельєф можуть лише добре підготовлені та проінструктовані спортсмени.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Підпишись на новини