Килимки туристичні

Для того, щоб Ваш відпочинок на природі відповідав усім очікуванням, слід заздалегідь придбати туристичний килимок. Це спорядження створене спеціально для того, щоб людина могла лежати практично на будь-якій поверхні, в тому числі й на землі, не відчуваючи незручностей. Отже, основним завданням килимка є забезпечення комфортного сну та теплоізоляції. Саме тому туристичний килимок ще називають «ізомат».

Обираючи килимок туристичний, зверніть увагу на ступінь термоізоляції, яку він може забезпечити. Вкрай важливо, щоб тіло не втрачало тепло, іншими словами – людині не повинно бути холодно на килимку. Про ступінь термоізоляції туристичного килимка можна дізнатися, звернувши увагу на цифру поряд з літерою  R на ньому: чим більша цифра, тим вищою є термоізоляція.

Іншим важливим чинником під час вибору килимка має бути рівень комфорту, який він може забезпечити. Найкомфортнішими зазвичай є м'які та приємні  на дотик килимки. При цьому килимок має бути настільки товстим, щоб людина, яка лежить на ньому, не відчувала нерівностей поверхні.

Оскільки килимок потрібно постійно носити, важливо знати його вагу й розміри. Знання цих параметрів дасть можливість вибрати туристичний килимок, який буде зручно носити на (в)  рюкзаку. Як свідчать відгуки, не слід купувати килимок вагою понад 1 кг. Вибираючи розмір, пам'ятайте: чим меншим є килимок, тим легше його носити в згорнутому вигляді, але його експлуатаційні якості можуть відрізнятися від тих, що є у килимків більших розмірів.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Довжина, см
Ширина, мм
Товщина, см
Показник R-value
Наповнювач
Підпишись на новини

Вибір туристичних килимків

Туристичні килимки є доступними в різних варіаціях. Найпростішим є класичний килимок, що отримав у туристів назву «пінка». У розгорнутому вигляді – це прямокутник з пінополіетилену, забарвлений, зазвичай, у різні кольори. Основною перевагою цього різновиду килимка є ціна – він коштує дешевше за всі інші. З погляду експлуатації килимок-«пінка» є вологонепроникним, а також достатньо теплозберігаючим. Як правило, не виникає проблем і з його розміщенням на рюкзаку, оскільки він легкий і компактно згортається в рулон. Основними вадами цих килимків є те, що вони легко  пошкоджуються, а також з часом втрачають форму.

Популярним різновидом є також  килимок туристичний самонадувний. На відміну від «пінки», він досить добре тримає початкову форму, і при цьому коштує не дуже дорого. З погляду перенесення він не такий зручний, як пінополіуретановий, оскільки важить трохи більше. Поверхня цього килимка також легко зазнає пошкоджень, як і «пінка». Якщо ви хочете придбати килимок туристичний з надійним клапаном, то слід звернути увагу на продукцію відомих фірм, проте вони коштують набагато дорожче.

Є варіант придбати килимок туристичний надувний, який може бути м'якшим за «пінку», але має цілий ряд серйозних вад. Як правило, термоізоляція в таких моделях наближається до нуля, адже всередині – тільки повітря. Використовувати цей килимок бажано лише при температурі від +10 °C.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати килимок туристичний за доступною  ціною. Найширший асортимент дасть змогу вибрати саме те, що вам потрібно.