Дисконтна програма. Детальніше...

Захист лижі/сноуборд

З приходом зими основним видом активного відпочинку стає катання на лижах, яке приваблює велику кількість людей. Цей вид відпочинку цікавий для людей різних вікових категорій, однак існує ризик, що катання на лижах може негативно вплинути на здоров’я людини. Це може відбутись, якщо лижник не передбачить наявність необхідного захисту для катання. Захист для катання на лижах – найважливіший компонент вдалого катання, і в цій статті мова піде про те, який саме захист використовувати найкраще.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Наколінники Tramp TRA-005
409
є в наявності
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Підпишись на новини

Що потребує захисту при катанні на лижах

Як і в багатьох інших видах активного відпочинку, при катанні на лижах важливим є використання шолому. Ця частина екіпірування надійно захистить вас від ударів по голові, а саме ці удари є найбільш небезпечними для життя та здоров’я. Якщо передбачається катання по рівній поверхні з невеликим ризиком отримання травм, то краще придбати відкритий шолом, який дозволяє людині відчувати себе комфортніше, ніж закритий, який в свою чергу, створений для підвищеного рівня захисту при падіннях обличчям донизу, які можуть траплятись під час слаломного спуску і т.д. Корисною буде також, наявність вентиляції та забрала в шоломі. Головне, на що треба орієнтуватись – шолом має бути зручним і гарно сидіти на голові, інакше задоволення від катання ви не отримаєте.

Слід підібрати і захист для очей, в якості якого краще використовувати окуляри, які захистять як від ультрафіолету, так і від дії сильних поривів вітру. Також бажано, щоб окуляри мали протитуманний ефект, коли скло окулярів зсередини накопичує вологу, що значно зменшує видимість для лижника.

Для того щоб захистити хребет від ушкодження під час можливих падінь, рекомендується придбати спеціальні захисні жилети, в яких є секції, виконані з литого пластика, який захищає хребет. Існує варіант, при якому ці жилети обладнуються одразу і захистом ліктів та плечей. Такий захисний костюм слід одягати тільки в тих випадках, якщо передбачається небезпечне катання на високій швидкості, а якщо планується спокійне катання, то цей костюм буде тільки обмежувати рухи. У цьому випадку бажано використовувати наколінники та налокітники.

Купити захист для катання на лижах ви можете в нашому магазині, обравши товар із відповідного каталогу. Пам’ятайте, що надійний захист – це гарантія вашого здоров’я, тому не варто на ній економити.