Страхувальні системи

Страхувальна система – невід’ємний атрибут спорядження для альпінізму, гірського туризму, скелелазіння, промислового альпінізму: при сходження в горах, при лазінні по скелях, при переправі через річку по натягнутих перилах, при виконанні робіт на висоті – завжди використовуються страхувальні системи. Правильно підібрана страхувальна система – запорука Вашої безпеки.

Існують грудні страхувальні системи (обв’язки), бесідки (нижні системи) та комбіновані. Страхувальні системи розділяють на пром-альпіністські та скелелазні. У скелелазних бесідок відсутнє регулювання петель на ногах. У альпіністських бесідок обхвати ніг регулюються. Існують бесідки з двома пряжками на поясі, що дозволяє більш точно відцентровувати вантажне кільце, коли бесідка одягається поверх теплого одягу. Для скелелазіння буває достатньо тільки бесідки, а при альпінізмі обов’язково потрібно використовувати і обв’язку, і нижню систему. При виборі системи потрібно враховувати рівень підготовки спортсмена, його вагу, для яких цілей і в яких умовах буде використовуватись страхувальна система.

У магазині Каприкон представлений широкий вибір страхувальних систем вітчизняних та закордонних виробників: Rock Empire, Singing Rock, Petzl, Венто та інші.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ремінь First Ascent Rappel Belt
752
є в наявності
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Призначення
Підпишись на новини

Різні види страхувальних систем в магазині Каприкон

Вирушаючи в гори для активного відпочинку, не забудьте взяти з собою страхувальну систему, або, як її ще називають – обв’язку. Ні один скелелаз не почне сходження або спуск, не використовуючи страхувальну систему. Існує декілька видів страхувальних систем.

Перш за все, страхувальна бесідка, яка представляє собою нижню обв’язку, допускається до використання в альпінізмі та гірському туризмі. Тобто такий вид страхування передбачає достатньо тривале зависання людини в повітрі.

Грудна обв’язка – це тип страхувальної системи, яка може використовуватись виключно разом з вище викладеними  страхувальними бесідками для нижньої частини тіла. Грудна обв’язка може дати можливість людині прийняти правильне положення, навіть знаходячись вертикально і зависаючи.

Грудна обв’язка разом зі страхувальною бесідкою утворюють повну страхувальну систему. Використання такого захисту буде доречно практично для всіх видів альпіністського відпочинку. Пристосування оснащене захватами для поясу та ніг великої ширини, завдяки чому здійснюється висока ступінь комфорту для людини навіть в тому випадку, якщо відбувається зависання на тривалий час.

Якщо у вас є бажання придбати страхувальну систему, то зробити це можна в нашому магазині в м. Києві або з доставкою по всій Україні. Будь-який вид страхування для альпініста і любителів відпочинку в горах доступні для замовлення. Можна вибрати товар від одного із всесвітньо відомих виробників і тим самим забезпечити собі найвищій рівень безпеки і комфорту. Абсолютно будь-який  параметр може бути підібраний індивідуально під вас, і в цьому зокрема допомагають детальні каталоги нашої продукції, здійснюючи пошук якими, можна дізнатись не тільки детальну інформацію про товар і його особливості, але також і орієнтуватися щодо цінової політики нашого магазину.