Дисконтна програма. Детальніше...

Рукавиці

Лижні рукавиці є не тільки красивим аксесуаром, що доповнює ваш зовнішній вигляд. Вони також виконують важливу захисну роль спортивного спорядження, яке необхідне для збереження тепла і зменшення ризику отримати травму при падінні.

Перше, на що потрібно звернути увагу, - це складові елементи подібних рукавичок. Якісні рукавички для лиж завжди тришарові. Всередині знаходиться шар синтетичного матеріалу, який активно відводить піт, що виділяється від поверхні шкіри в наступні шари рукавички. За ним іде шар утеплювача, головним завданням якого є забезпечення комфортного теплового режиму рук. У коштовних і надійних варіантах цей шар виконується із спеціального синтетика. Більш бюджетні зимові рукавички можуть похвалитися всього лише шаром поролону на його місці. Ну, а третій шар виконує захисні функції. Найчастіше зовнішня тканина просочується спеціальним складом і в підсумку служить надійним захистом від попадання всередину вологи або ж від сильних пронизливих вітрів.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Rock Empire Worker Black
627
є в наявності
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Колір
Розмір
Призначення
Стать
Наявність мембрани
Підпишись на новини

Лижні рукавички

Далі, на чому варто зупинити увагу, якщо ви вирішили придбати рукавички для лиж - це їхні манжети. Деякі варіанти оздоблені спеціальними збірками на зап'ясті, а деякі оздоблюються окремим фіксатором. Вибір залежить від вашого гірськолижного одягу, а точніше, від куртки. Якщо вона з власними манжетами, то краще вибрати перший варіант і заправити рукавичку всередину куртки. Якщо ж манжетів немає, то в цьому випадку рекомендується другий варіант, який одягається і фіксується поверх рукава куртки. Також не слід забувати, що призначення таких фіксаторів не тільки в закріпленні на одязі, а й в додаванні для зап'ястя необхідної жорсткості.

Також тим, хто вирішив придбати лижні рукавички, корисним буде знати, що є найтеплішим в рукавицях. Але якщо елементи костюма вимагають постійного коригування або ж системи керування підйомником незручні для рукавиць, то краще, звичайно ж, скористатися рукавичками.

Якщо у вас з'явилася необхідність придбати зимові рукавички, ніколи не слід забувати про різного роду дрібниці, які подарують вам додатковий комфорт. Це можуть бути і спеціальні гумові вставки на долонях, які забезпечують надіне зчеплення з лижними палками, і маленькі карабіни, які можна причепити до петель на куртці, що виключає можливість втрати цих рукавичок.