Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Рукавиці

Лижні рукавиці є не тільки красивим аксесуаром, що доповнює ваш зовнішній вигляд. Вони також виконують важливу захисну роль спортивного спорядження, яке необхідне для збереження тепла і зменшення ризику отримати травму при падінні.

Перше, на що потрібно звернути увагу, - це складові елементи подібних рукавичок. Якісні рукавички для лиж завжди тришарові. Всередині знаходиться шар синтетичного матеріалу, який активно відводить піт, що виділяється від поверхні шкіри в наступні шари рукавички. За ним іде шар утеплювача, головним завданням якого є забезпечення комфортного теплового режиму рук. У коштовних і надійних варіантах цей шар виконується із спеціального синтетика. Більш бюджетні зимові рукавички можуть похвалитися всього лише шаром поролону на його місці. Ну, а третій шар виконує захисні функції. Найчастіше зовнішня тканина просочується спеціальним складом і в підсумку служить надійним захистом від попадання всередину вологи або ж від сильних пронизливих вітрів.

< Назад Фільтр по параметрам:
Фільтр по параметрам:
  •   Ціна
    • от до
  •   Бренди
  •   Тип товару
  •   Колір
  •   Розмір
  •   Призначення
  •   Стать
  •   Наявність мембрани
Підпишись на новини

Лижні рукавички

Далі, на чому варто зупинити увагу, якщо ви вирішили придбати рукавички для лиж - це їхні манжети. Деякі варіанти оздоблені спеціальними збірками на зап'ясті, а деякі оздоблюються окремим фіксатором. Вибір залежить від вашого гірськолижного одягу, а точніше, від куртки. Якщо вона з власними манжетами, то краще вибрати перший варіант і заправити рукавичку всередину куртки. Якщо ж манжетів немає, то в цьому випадку рекомендується другий варіант, який одягається і фіксується поверх рукава куртки. Також не слід забувати, що призначення таких фіксаторів не тільки в закріпленні на одязі, а й в додаванні для зап'ястя необхідної жорсткості.

Також тим, хто вирішив придбати лижні рукавички, корисним буде знати, що є найтеплішим в рукавицях. Але якщо елементи костюма вимагають постійного коригування або ж системи керування підйомником незручні для рукавиць, то краще, звичайно ж, скористатися рукавичками.

Якщо у вас з'явилася необхідність придбати зимові рукавички, ніколи не слід забувати про різного роду дрібниці, які подарують вам додатковий комфорт. Це можуть бути і спеціальні гумові вставки на долонях, які забезпечують надіне зчеплення з лижними палками, і маленькі карабіни, які можна причепити до петель на куртці, що виключає можливість втрати цих рукавичок.