Дисконтна програма. Детальніше...

Carrera

Carrera з 1956 до 2006 року – лідер впродовж 50-ти років у сфері спортивних окулярів, лижних шоломів і гірськолижних масок.

Історія фірми Carrera як виробника окулярів і лижних шоломів почалася в 1956 році. Її історія – це шлях удосконалення окулярів і розвиток спорту, які поєднують ентузіазм, інновації та успіх.

Її назва походить від «Carrera Panamericana» – назви автомобільних гонок, які проводилися по всій Мексиці.

У 1964 запатентований Optyl – особливий термоактивний матеріал, який на 20% легший за інші термопластики і який гарантує постійну еластичність і стабільність розмірів. У 70-х з'являється перша колекція масок і шоломів.

У 1981 році Carrera запускає перші дві моделі коригувальних лінз, націлених переважно на спортивну аудиторію. У 1996 році Carrera приєдналася до корпорації Safilo, лідера з виробництва сонцезахисних окулярів і оправ на замовлення. Ще до цього корпорація Safilo почала виробництво лижних масок і шоломів, передавши свої нові технології фірмі Carrera.

Величезна зацікавленість у спорті і бажання бути найкращими – ось основний девіз фірми Carrera. Понад п'ятдесят років перемог у найбільш значних змаганнях довели, що фірма Carrera постійно розробляє та вдосконалює продукцію для чемпіонів. Сьогодні марка Carrera займає чільні місця в історії спорту. Найкращі спортсмени обирають продукцію найвищої якості, ось чому Carrera –  це вибір чемпіонів, для яких високотехнологічність, практичність і дизайн відіграють значну роль.

Бренд Carrera – відомий у світі лижного спорту завдяки престижним перемогам спортсменів, які брали участь у зимовій олімпіаді в Турині в 2006 році. На мотораллі бренд Carrera є одним із спонсорів команди LCR Люціо Цечінелло, цю фірму обирали такі чемпіони, як Кейсі Стоунер рівня "GP Motorcycle". І саме цю фірму рекомендують Гектор Барбера, Джордж Лоренцо і Міка Калліо. Фірма Carrera також великий фанат регбі і спонсор команди Carrera PETRARKA RUGBY міста Падуя, Італія. А першими кроками до спонсорства був 1987 рік, коли Carrera був єдиним офіційним постачальником найважливішої події у світі вітрильного спорту AMERICAN CUP у м. Перт, Австралія. І потім Carrera протягом багатьох років не один раз займала активні позиції у спонсорстві.

Бути лідером – значить випереджати на крок час. Це те, що завжди демонструвала фірма Carrera, пропонуючи найкращі сонцезахисні окуляри, оправи на замовлення, лижні шоломи і маски. Продукція фірми Carrera завжди створювалася і розроблялася в тісній співпраці зі спортсменами, які тестували продукцію і підтверджували її високу якість. Фірма Carrera роками користувалася досвідом корпорації SAFILO, чиє ім'я завжди асоціювалося з найкращими окулярами у світі.

Сьогодні Carrera – це синонім до слів високотехнологічність, безпека, новаторство і дизайн.

Асортимент Carrera

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Підпишись на новини