БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Поради по догляду за одягом з мембранної тканини.

ПРАННЯ

Перед пранням з’єднайте разом рукава курток та штанини брюк, а якщо на виробах є застібки типу Velcro (липучки), застібніть їх.

Рекомендується ручне прання (без замочування) в теплій воді до 30°C лагідними миючими засобами (такими як NIKWAX Tech Wash, TOKO Textile Wash, WOLLY SPORT Wash & Clean). Невеличкі забруднення бажано замити, використовуючи теплу воду та перераховані засоби.

Потрібно враховувати, що виріб з «просочкою» бажано прати як можна рідше, бо при пранні така тканина втрачає свої водозахисні властивості.

Дозволяється машинне прання у «делікатному» режимі, без віджиму та сушки, при температурі до 30°C з використання засобів які перелічені вище.

Не наражати на хімічну чистку.

Після прання виріб потрібно віджати руками, використовуючи абсорбуючий матеріал (можна бавовняне волокно), але при цьому, не скручуючи виріб.

Сушити необхідно у розправленому вигляді.

ВІДНОВЛЕННЯ ВОДОЗАХИСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

Для відновлення водовідштовхувальних властивостей одягу (після довгого використання або прання), використовуються спеціальні просочки у вигляді рідин або аерозолів.

Для різних видів матеріалів існують різні спеціальні засоби ( такі як NIKWAX TX.Direct Spray-on, TOKO Textile Proof). Використання рідин та аерозолів може привести до невеликої зміни кольору матеріалу.

Не можна відновлювати водо-відштовхуючі покриття на брудних речах, так як Ви можете повністю зруйнувати покриття. Виріб потрібно попередньо випрати або почистити.

ЗБЕРІГАННЯ

Вироби рекомендується зберігати у розправленому вигляді, у сухих приміщеннях що добре провітрюються, берегти від вологи.

Забороняється зберігати вироби вологими та у стиснутому стані.

Вироби не дозволено зберігати разом з речовинами, які мають специфічний запах.

Якщо ви готуєте вироби до зберігання на тривалий термін, обов’язково попередньо очистіть, а при необхідності поперіть їх, відповідно до інструкції.

Підпишись на новини