Дисконтна програма. Детальніше...

Гірськолижні штани

Гірськолижні штани – важлива деталь екіпірування для гарного відпочинку та комфортного катання. Головна мета – зберегти тепло, захистити від вологи та вітру, а також не сковувати рухи лижника при катанні. В магазині КАПРИКОН пропонується широкий вибір гірськолижний штанів відомих світових брендів: Millet, Goldwin, Lafuma. Анатомічний крій продуманий до найдрібніших деталей. Посилення на колінах забезпечують зносостійкість. Проклеєні шви і вологостійкі блискавки, нейлонові снігозахисні гетри забезпечують додатковий захист від намокання. Мембрани що використовуються: Gore-Tex, ClimaWay, Dry Edge. В поєднанні з правильно підібраною термобілизною Ви будете почувати себе комфортно і сухо під час катання.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Колір
Розмір
Стать
Водонепроницаемость мембраны
от до
Паропропускаемость мембраны
от до
Підпишись на новини

Практичні поради у виборі гірськолижних штанів

Гірськолижні штани є однією з основних частин усього гірськолижного костюму. Від цього елементу напряму буде залежати комфортність вашого катання. На жаль, в нашому повсякденному житті дуже рідко можна зустріти правильне розуміння всіх критеріїв вибору цього елементу гардеробу, а також розуміння призначення конструктивних елементів лижних штанів. В цій статті ми розглянемо ті моменти, на які дійсно варто звернути увагу і ті, які не є важливими при виборі.

Якщо ви вирішили придбати гірськолижні штани, то головне, щоб вам у них було тепло. Але важкі, багатошарові варіанти не рекомендуються, оскільки в них надзвичайно ускладнені рухи  і процеси згинання-розгинання, які є життєво-важливими для  гірськолижників та сноубордистів. А якщо врахувати, що доволі часто в горах буває тепла погода, то кататись в таких утеплених штанах буде дуже жарко. Іноді під легкі гірськолижні штани можна вдягти додатковий шар одягу, і кататись в теплі, а от в товстих, багатошарових штанах відокремити підкладку неможливо і доведеться займатися улюбленим спортом, стікаючи потом.

При необхідності купити штани для гірських лиж також треба пам’ятати про важливість їх верхньої частини. Вона має бути дуже високою та гладенькою, а також слизькою зсередини. Головне, щоб ці штани не мали жорсткої фіксації на поясі. Не треба плутати ці спортивні штани з джинсами. Під час заняття спортом дуже часто доводиться виконувати рухи, які нагадують присідання. У такому випаду, при жорсткій фіксації на поясі, ваша нижня частина одягу або порветься, або буде заподіювати зайвий тиск на вашу поясну частину, що є неприємним і буде сильно заважати. А висота необхідна для того, щоб ваша спина не оголювалась під час різноманітних нахилів, адже ніхто не хоче застудити поперек, займаючись улюбленим видом спорту.

На необхідному рівні штани втримуються спеціальними лямками. А от саме до них необхідно придивитись дуже уважно, так як якісні і зручні варіанти мають бути оснащені застібками, що легко відчіпляються, що значно полегшить ваше життя в майбутньому.