Стілець розкладний Helinox Sunset Chair (re) Blackout
Код товару: 19064
9923 грн
під замовлення
Доставка 2-3 робочих дні при наявності товару на складі постачальника та за умови передплати
| Самовивіз | Уточніть у менеджера |
Безкоштовно
|
|
| Відправка Новою Поштою | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
|
| Адресна доставка | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
Характеристики та опис Стілець розкладний Helinox Sunset Chair (re) Blackout
Sunset Chair (re) – оновлена версія складаного стільця-крісла з високою спинкою. Стане в нагоді для риболовлі, пікніка, відпочинку в кемпінгу або фестивалю. У складеному вигляді компактно і вміщується в чохол. Максимальне навантаження – до 145 кг.
Особливості конструкції складаного випорожнення Helinox Sunset Chair (re):
- глибоке комфортне сидіння із щільного поліестеру із сітчастими вставками
- висока спина забезпечує наійну підтримку шиї та плечей
- швидке і просте складання - каркас зібраний на еластичному джгуті, який не дасть загубитися деталям при спаковуванні та швидко збирається при установці
- (re)Tension Design - нова технологія виготовлення - додана друга лінія натягу по периметру крісла для ідеального розподілу ваги по каркасу
- матеріал стійкий до дії ультрафіолету та вологи
- модернізовані маточини з нейлонової смоли
- дюралевий каркас преміальної якості від корейського виробника DAC, який спеціалізується на виготовленні надміцних легких каркасів для експедиційних та туристичних наметів, забезпечує ідеальне поєднання міцності та мінімальної ваги
- каркас виготовлений з переробленого алюмінію відповідно до сучасних екологічних вимог
- формовані кутові кишені для покращення підтримки опор каркасу, надійності та полегшення складання
- гумові наконечники запобігають ковзанню ніжок
- обшивка верхньої частини спинки дозволяє сформувати підголівник із куртки, чохла або подушки
- сітчасті кишені з обох боків
- посилені кути та місця найбільшого навантаження
- компактний у складеному вигляді - упаковується в чохол на блискавці
- розрахований на людину масою до 145 кг
- відповідає всім сучасним екологічним вимогам до виробництва
- матеріали сертифіковані bluesign®
Специфікації крісла Helinox Sunset Chair (re):
- висота: 97 см
- ширина: 63 см
- глибина: 74 см
- вага: 1536 г
- вага у чохлі: 1656 г
- розмір у чохлі: 11 х 47.5 х 15 см
| Основні характеристики: | Легкість, Компактність, Надійність |
|---|---|
| Вага: | 1.536 кг |
| Розміри: | 97 х 63 х 74 см |
| Розміри в складеному вигляді: | 11 х 47.5 х 15 см |
| Каркас: | DAC |
| Матеріал: | 300D polyester |
| Максимальне навантаження: | 145 кг |
Характеристики товару Стілець розкладний Helinox Sunset Chair (re) Blackout можуть змінюватися виробником






