Килимок самонадувний Sea To Summit Camp Plus 70 мм Large Cypress
Код товару: 18876
4316 грн
під замовлення
Доставка 2-3 робочих дні при наявності товару на складі постачальника та за умови передплати
| Самовивіз | Уточніть у менеджера |
Безкоштовно
|
|
| Відправка Новою Поштою | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
|
| Адресна доставка | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
Характеристики та опис Килимок самонадувний Sea To Summit Camp Plus 70 мм Large Cypress
Camp Plus Self Inflating Sleeping Mat Large - трисезонний самонадувний килимок. Є одним із найкомфортніших з усієї лінійки килимків STS, які мають велику товщину (7 см) при порівняно невеликій вазі. Добре підійде для використання на будь-якій, навіть нерівній поверхні, зручний для походів, автокемпінгу, базових альпіністських таборів і відпочинку на природі в період з початку весни до кінця осені.
Особливості килимка Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Sleeping Mat Large:
- має збільшену довжину та ширину порівняно зі стандартним килимком цієї моделі, тому буде зручним людям високого зросту
- виготовлений з використанням спеціальної піни з вирізами та відкритими порами. При розгортанні комірки розкриваються та заповнюються повітрям, але для остаточного заповнення необхідний піддув
- конструкція Air Zone з вертикальними вирізами різного розміру враховує анатомію тіла, зменшує вагу там, де вона не потрібна, і збільшує підтримку та теплоізоляцію в тих зонах, де це необхідно (спина, поперек, стегна)
- коефіцієнт термічного опору R-Value=5,3 — килимок можна використовувати цілий рік, за винятком дуже сильних морозів. (Коефіцієнт термічного опору — це здатність матеріалу перешкоджати відтоку тепла від тіла при використанні килимка. Чим вищий цей показник, тим "тепліший" килимок)
- форма Contour Shape збільшує спальне місце на 12%, що забезпечує додаткову спальну поверхню для тих, хто спить на боці, і для тих, хто віддає перевагу більшій площі;
- низькопрофільний багатофункціональний плоский клапан XPEL забезпечує швидке і легке надування при розгортанні килимка, але перешкоджає надуванню килимка при його пакуванні. Клапан XPEL підходить до насадки насоса Airstream (продається окремо)
- оновлений чохол для бічного завантаження Side Loading Stuff Sack полегшує пакування килимка
- зовнішня поверхня килимка зроблена зі зносостійкого переробленого поліестеру 75D з ламінуванням TPU
| Основні характеристики: | Самонадувний, Компактність, Легкість, Зручність у використанні |
|---|---|
| Довжина: | 198 см |
| Ширина, см: | 64 см |
| Товщина: | 7 см |
| Показник R-value: | 5.3 |
| Матеріал верх: | 75D Polyester with TPU lamination |
| Матеріал низ: | 75D Polyester with TPU lamination |
| Наповнювач: | Polyurethane foam |
| Вага: | 1.295 кг |
| Розміри в складеному вигляді: | 32 х 19 х 19 см |
Характеристики товару Килимок самонадувний Sea To Summit Camp Plus 70 мм Large Cypress можуть змінюватися виробником






