Килимок надувний Sea To Summit Ultra Light Insulated Large
Характеристики та опис Килимок надувний Sea To Summit Ultra Light Insulated Large
Легкий теплий килимок Ultra Light Insulated фірми Sea To Summit можна використовувати в найскладніших походах і сходженнях. У конструкції моделі використовується технологія Air Sprung Cell - безліч комірок пов'язаних одна з одною. Таким чином, коміркова поверхня килимка оптимально розподіляє навантаження по всій поверхні, забезпечуючи максимальний комфорт. Додаткова теплоізоляція забезпечується за рахунок використання в комірках волокон утеплювача Thermolite і покриття їх зсередини тепловідбивним металізованим покриттям Exkin Platinum. Усередині килимок має антимікробну обробку, яка перешкоджає розвитку бактерій в разі потрапляння вологи при надуванні. Модель виконана з міцного ультралегкого ламінованого матеріалу 40D Rip Stop Nylon. Мультифункціональний подвійний клапан дозволяє легко надувати і швидко спускати килимок. У комплекті ремнабор і мішечок для зберігання і транспортування.
| Основні характеристики: | Компактність, Легкість, Зручність у використанні |
|---|---|
| Довжина: | 198 см |
| Товщина: | 5 см |
| Показник R-value: | 3.1 |
| Матеріал верх: | 40D Ripstop Nylon |
| Матеріал низ: | 40D Ripstop Nylon |
| Наповнювач: | Thermolite |
| Вага: | 0.595 кг |
| Розміри в складеному вигляді: | 26х10 см |



