Дисконтна програма. Детальніше...

Кріплення для бігових лиж

Розглянемо важливу складову лижно-бігової комплектації – кріплення для бігових лиж. При русі як класикою, так і ялинкою саме за їх допомогою передаються зусилля та задається напрям ковзання лиж. Сьогодні в продажу доступні три види кріплень.

Застарілі Nordic Norm 75мм мають єдину перевагу – мінімальна ціна. Кріплення передньої частини черевика виконується достатньо жорстко за допомогою металевої скоби на стержні, але підошва не дає необхідної повздовжньої та поперечної жорсткості. Рух на спусках часто супроводжується ускладненим керуванням лижами через те, що п`ятка не закріплена, а підошва м`яка.

Інші два стандарти кріплень належать до розробок нового покоління, це дві різних системи SNS від фірми Solomon та NNN від фірми Roteffella. Порівнювати ці системи кріплень та віддати якійсь абсолютну перевагу доволі важко, так як обидві – це приладдя дуже високого рівня. Спортсмени світового рівня з лижного спорту та біатлону користуються обома системами. Обидві фірми застосовують системи флексорів та направляючих, які забезпечують додаткову стабілізацію при класичному та ковзанковому ході.

Для зручності можна придбати кріплення для бігових лиж туристичного рівня, дуже часто облаштованих автоматичним застібанням. Подібні туристичні кріплення пасуватимуть для прогулянкового комбінованого застосування і зручні для початківців. Універсальність застосування визначає можливість використання кріплення як для ковзанкового ходу, так і для класичного.

При відсутності конкретних побажань споживачів до SNS та NNN, головним критерієм відбору буде підбір черевиків – якщо підібрані черевики підходять по колодці, стилю катання та дизайну, автоматично визначається варіант кріплення.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Підпишись на новини