Намет кемпінговий Pinguin Base Camp
Код товару: 8774
Товар недоступний
Товар снят с производства либо недоступен под заказ по другим причинам
Характеристики та опис Намет кемпінговий Pinguin Base Camp
Трьохсезонний намет Base Camp фірми Pinguin для комфортного відпочинку всією сім'єю на природі. Два входи і чотири вентиляційних вікна забезпечують ідеальну вентиляцію. Великий і просторий тамбур дозволяє розмістити все необхідне. Проста установка, вітростійка конструкція. В комплекті 2 сталеві стійки діаметром 11 мм.
| Кількість місць: | 4 |
|---|---|
| Вага: | 13.6 кг |
| Матеріал тента: | Polyester PU |
| Водонепроникність тента: | 3000 мм |
| Матеріал підлоги: | Nylon PU |
| Водонепроникність підлоги: | 10000 мм |
| Матеріал внутрішнього намету: | Nylon RipStop |
| Діаметр дуг: | 9.5 мм |
| Каркас: | фіберглас |
| Тип каркаса: | зовнішній |
| Кількість тамбурів: | 1 |
| Кількість входів: | 2 |
| Кількість спалень: | 2 |
| Снігозахисна спідниця: | ні |
Характеристики товару Намет кемпінговий Pinguin Base Camp можуть змінюватися виробником

