Спальний мішок (спальник) Terra Incognita Siesta 100 Long
Код товару: 19026
2293 грн
під замовлення
Доставка 2-3 робочих дні при наявності товару на складі постачальника та за умови передплати
| Самовивіз | Уточніть у менеджера |
Безкоштовно
|
|
| Відправка Новою Поштою | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
|
| Адресна доставка | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
Характеристики та опис Спальний мішок (спальник) Terra Incognita Siesta 100 Long
Siesta 100 Long - спальний мішок-кокон із синтетичним наповнювачем. Буде зручний людям високого зросту для походів та кемпінгу у весняно-літній період.
Особливості спальника Terra Incognita Siesta 100 Long:
- утеплювач HollowCore 7 має чудові ізоляційні властивості, не вбирає вологу, добре сохне при намоканні, легко компресується та швидко відновлює свій об'єм при розкритті спальника
- анатомічний капюшон з утеплювальною планкою
- довга блискавка з двома двосторонніми бігунками
- утеплена планка під блискавкою для збереження тепла
- система з додатковим пластиковим елементом попереджає закусування тканини бігунком
- язичок на блискавці має елемент GLOW ZIP PULL, який світиться у темряві
- можливе з'єднання спальників з "правою" та "лівою" блискавками
- кишеня для дрібниць усередині
- петлі для підвішування
- компресійний мішок в комплекті
Специфікації спального мішка-кокону Terra Incognita Siesta 100 Long:
- зовнішній матеріал: 210T Polyester Diamond Rip Stop
- внутрішній матеріал: 290T Micro Polyester
- утеплювач: HollowCore 7, 1 х 100 г/м²
- розмір: 230×80/50 см
- розмір у мішку: ∅18 × 34 см
- вага з мішком: 970 г
- зріст користувача: до 195 см
| Основні характеристики: | Для літа, Компактність, Легкість |
|---|---|
| Форма: | кокон |
| Стать: | унісекс |
| Температура comfort/limit/extrem, °C: | +7/+5/-4 °C |
| Довжина: | 230 см |
| Ширина, см: | 80/50 см |
| Зовнішній матеріал: | Polyester |
| Внутрішній матеріал: | Polyester |
| Наповнювач: | HollowCore 7 |
| Вага: | 0.970 кг |
| Розміри в складеному вигляді: | ∅18 х 34 см |
Характеристики товару Спальний мішок (спальник) Terra Incognita Siesta 100 Long можуть змінюватися виробником



