Спальний мішок (спальник) Tramp Ember Plus
Код товару: 18937
1526 грн
під замовлення
Доставка 2-3 робочих дні при наявності товару на складі постачальника та за умови передплати
| Самовивіз | Уточніть у менеджера |
Безкоштовно
|
|
| Відправка Новою Поштою | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
|
| Адресна доставка | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
Характеристики та опис Спальний мішок (спальник) Tramp Ember Plus
Ember Plus — універсальний спальний мішок-ковдра на синтетичному утеплювачі з капюшоном. Може використовуватися в кемпінгу, на рибалці або полюванні, на пікніку або дачі у весняно-літній період. Має блискавку, що повністю розстібається, що дозволяє розстелити його як ковдру, а також з'єднати два спальники разом.
Особливості спального мішка Tramp Ember Plus:
- порожнисті закручені в спіралі волокна утеплювача Hollowfiber чудово зберігають тепло навіть в умовах підвищеної вологості, не вбирають воду і швидко сохнуть
- випускається у двох варіантах — з блискавкою справа і зліва
- рознімні блискавки дозволяють з'єднати два спальники в «конверт»
- підголівник - капюшон зі шнуром по периметру
- внутрішня м'яка приємна до тіла бавовняна тканина
- петельки для підвішування в вертикальному положенні
- чохол в комплекті
Специфікації спального мішка Tramp Ember Plus:
- артикул: UTTS-014-R блискавка праворуч, UTTS-014-L — блискавка зліва
- зовнішній шар: Polyester 170T
- внутрішній шар: Flannel cotton 100%
- утеплювач: Hollowfiber, 1 x 150 г/м²
| Основні характеристики: | Для літа, Зручність у використанні |
|---|---|
| Форма: | ковдра |
| Стать: | унісекс |
| Температура comfort/limit/extrem, °C: | +10/+8/-5 °C |
| Довжина: | 220 см |
| Ширина, см: | 75 см |
| Зовнішній матеріал: | Polyester 170T |
| Внутрішній матеріал: | Flanel |
| Наповнювач: | Hollowfibre |
| Вага: | 1.2 кг |
| Утеплений комір: | ні |
Характеристики товару Спальний мішок (спальник) Tramp Ember Plus можуть змінюватися виробником









