БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Aqua Sphere

Бренд Aqua Sphere з’явився у 1998 році в Генуї (Італія). Ідеєю для створення було бажання створити більш комфортні окуляри для плавання.

Філософія компанії наступна: людина повинна відчувати себе у воді як вдома – максимально комфортно.

У подальшому Aqua Sphere запустила в продаж новаторські маски, для плавання змінивши геометрію лінз, що збільшило кут периферичного зору завдяки вигнутому склу, легке регулювання ременів, що підвищило комфорт.

Найкращі плавальні окуляри та маски компанії забезпечують кут огляду 180 градусів, не викривлюючи зображення, та 100% захисту від ультрафіолетових променів.

Високоякісні обтюратори з м’якого, гіпо-алергенного силікону, в поєднанні з легко регульованими, ергономічними пряжками, забезпечують комфортне прилягання та абсолютно не пропускають воду, тим самим дозволяючи насолодитись плаванням.

Компанія випускає і набори для сноркелінга, в які входять маски та трубки, а агресивні тренувальні ласти Microfin будуть незамінні при інтенсивних тренуваннях.

Сьогодні Aqua Sphere зосереджена на розробці товарів для активних плавців, триатлоністів і для тих, хто не байдужий до плавання.

 Компанія співпрацює з елітними спортсменами : 4х-разовий олімпійський чемпіон Amanda Beard або Ironman чемпіон світу Faris al Sultan.

Aqua Sphereпродовжує вдосконалюватись та пропонує повний спектр купальників, гідрокостюмів, окулярів для плавання та аксесуарів.

Aqua Sphere має свої запатентовані технології в галузі створення окулярів для плавання, гідрокостюмів, а також в створенні унікальних форм плавальних костюмів та купальників, які виготовлені з унікального компресійного матеріалу, розробленого спеціально для водних видів спорту.

Асортимент Aqua Sphere

Показати спочатку: знижки з відгуками дешеві дорогі новинки Товарів на сторінці:
Фільтр по параметрам:
    Підпишись на новини