Дисконтна програма. Детальніше...

AquaLung

AquaLungAqua Lung (Франція) фірма вперше була представлена світу дайвінгу більш ніж 60 років тому, на початках її стояли Жак-Ів Кусто та Еміль Ганьян. Кусто зіграв головну роль в реорганізації та розширенні компанії La Spirotechnique, яка була сформована в 1947 році для випуску першого регулятора Aqua Lung.

Кусто був членом Правління La Spirotechnique, U.S. Divers Co та батьківської компанії Aqua-Lung Int. Саме його бачення допомогло компанії Aqua Lung стати світовим лідером у виробництві обладнання для підводного плавання.

В групу компаній AquaLung входять такі відомі компанії на ринку спорядження для дайвінгу як Technisub, американська SeaQuest, US Divers та англійська Apeks. Кожна з компаній цієї групи є відповідальною за виготовлення певного типу обладнання. Це дає повне право стверджувати, що продукція компанії AquaLung розроблена та виготовлена відмінними фахівцями та забезпечить повну безпеку та задоволення кожному дайверу при рекреаційних або технічних зануреннях.

В різний час до складу Aqua Lung International  увійшли загальновизнані лідери галузі як Spiro, US Divers, Technisub, Apeks  і кожен з них додав до спільної скарбнички знань свій унікальний досвід та безліч know-how. AquaLung об’єднує під одним прапором бренди «SPIROTECHNIQUE», «U.S DIVERS», «SEA-QUEST» и «TECHNISUB».

Асортимент AquaLung

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Підпишись на новини