БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Asics

ASICS ("Anima sano in corpore sano") – японська корпорація, один із найбільших у світі виробників спортивного одягу та взуття, заснована в 1949 році Kiyomi Wada (голова та директор), Motoi Oyama (президент та генеральний директор), але тоді носила назву: Onitsuka Co., Ltd.  Бренд компанії називався "Onitsuka Tiger" або, скорочено, "Tigers".

21 липня 1977 до компанії доєднались ще 3 фірми: Onitsuka, GTO та JELENK, от так і утворилась фірма ASICS, та перетворилась в компанію яка є однією з ведучих спортивних виробників в цій галузі.

На теперішній час штаб-квартира компанії знаходиться в Японії, в місті Кобе та займає 5 місце по об’єму продажів у світі. Кількість співробітників компанії по всьому світу – 5217 осіб.

На всіх кросівках ASICS можна побачити фірмовий малюнок компанії в вигляді чотирьох смужок, які відтворюють смужки на шкурі тигра ( спадщина бренда "Tigers"), який є зареєстрованим торговим знаком корпорації ASICS  в більшості країн світу.

Компанія ASICS використовує в своїй роботі японський принцип «Кайзен», який означає пошук можливостей для постійного руху вперед.

Починаючи з 1964 року компанія ASICS не пропустила жодної Олімпіади, кожен раз надаючи екіпірування спортсменам, які потім піднімались на п’єдестал пошани.

Філософія компанії ASICS укладена вже в самій назві, абревіатурі відомого вислову «Anima Sana In Corpore Sano», що перекладається як «В здоровому тілі – здоровий дух».

Розробники ASICS ніколи на забувають, що спортивний одяг та взуття повинні бути не тільки функціональними, а і стильними, приділяючи велику увагу дизайну.

В основі компанії ASICS лежить Науково-дослідницький інститут спорту в місті Кобе, в якому працює більше 100 дослідників, вчених, інженерів та дизайнерів.

Розташування смужок на боках кросівок ASICS представляє собою торгову марку корпорації ASICS та є зареєстрованою торговою маркою в багатьох країнах світу.

Асортимент Asics

Показати спочатку: знижки з відгуками дешеві дорогі новинки Товарів на сторінці:
Фільтр по параметрам:
    Підпишись на новини