Дисконтна програма. Детальніше...

Asolo

Asolo

Asolo – це італійський бренд взуття для будь-яких видів походів, в тому числі і для альпінізму.

Asolo, як компанія з виробництва якісного взуття для туризму та альпінізму, була створена в далекому 1975 році і ось вже більше 40 років на відмінно справляється з поставленими перед нею завданнями.

Торгівельна марка створювалась спеціально для всіх туристів, а також для кожного, хто любить активно проводити час на природі та відкритому повітрі.

Asolo Scout (1970) розробила та показала світу революційну систему ASOFLEX – це було великим стрибком вперед у технологіях шиття, які використовувались при виробництві гірських черевик в ті роки.

Asolo AFS (1980) – система, яка створена для професійного альпінізму. Це перша в своєму роді модельна структура введення різноманітних термо-пластикових матеріалів, що спонукало до створення легких, міцних та регульованих черевик. За цю новинку в індустрії компанія Asolo нагороджена премією Compasso d'Oro. Цей цінний подарунок та високу оцінку продукції торговельна марка отримала від журналу "Industrial Design Innovation".

Починаючи з 1990 року Asolo ще більше закріплюється на ринку завдяки спільній праці з престижним американським інститутом, і разом вони створюють низку продуктів під назвою – GLOBALINE. Найголовнішим досягненням співпраці стало те, що взуття на нозі стало відчуватись ще більш природним.

Фахівці фірми працюють в тісному контакті з всесвітньо відомими спортсменами. Альпініст з Франції Жан Кристоф Лафайль вперше самостійно  підкорив північно-східний бік Манаслу (8163 м), крім того в його досягнення можна записати сходження на гори-восьмитисячники Шишипангма, Лхотзе, Чо-Ойю, а також Гашербрум I та II. Альпініст із Словенії Томас Хумар проклав 50 нових напрямків і маршрутів у висотно-технічному класі. Компанія Asolo намагається втілити у взутті найсучасніші технології та найновіші матеріали. Якість та привабливість взуття Asolo все більш підтверджують найкращі прихильники високогірного спорту. Досконалість черевиків зростає з кожним роком.

Asolo пропонує клієнтам придбати високоякісне взуття, в якому використана сучасна підошва VIBRAM, яка відрізняється надзвичайною стійкістю на будь-якій поверхні та системою анти сковзання на самих крутих та неприступних схилах. Спеціально для жінок компанія випускає анатомічно правильні моделі та черевики з підошвою, яка ширша стандартних показників альпіністського взуття.

Asolo для покупців всього світу – це завжди стабільність та неперевершена точність у кожному кроці.

В асортименті моделей, які пропонує Asolo покупцям, є взуття для літа, легкі та дихаючі кросівки і сандалі, взуття для любителів висотного альпінізму. Таким широким асортиментом компанія практично покриває потреби всіх покупців.

Асортимент Asolo

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Цвет
Стать
Наявність мембрани
Захист носка
Підпишись на новини