Дисконтна програма. Детальніше...

Atomic

Фірма Atomic виробляє гірськолижне спорядження з 1955 року.

У 1982 році розпочато виробництво лижних палок, а в 1987 – виробництво бігових лиж. З 1988 року починається виробництво кріплень, а з 1989 р – перший постачальник повних систем спорядження для гірськолижного спорту. 1992 рік – поява сноубордів та черевиків Oxigen.

Atomic входить до складу Amer Sports Group (1994) – лідируючої корпорації в галузі спортивного спорядження. До цієї глобальної корпорації входять такі всесвітньо відомі бренди, як Wilson, Suunto, Precor, Mavic та Salomon. Усі компанії, які входять до складу Amer Sports розробляють та виробляють технічно «продвинуті» товари, які дозволяють спортсменам вдосконалювати їх досягнення.

1996 рік — запатентована Beta-технологія.
2003 рік — початок виробництва гірськолижних черевик в Altenmarkt. Було придбано компанію Volant з усіма її патентами та технологіями.
2005 рік — гірськолижники Atomic перейшли на черевики Atomic.

Atomic здатен повністю одягнути будь-якого лижника та надати спорядження, яке повністю відповідає особистим вимогам: від лиж до окулярів, від черевик до захисту шести категорій для лижників-універсалів, які катаються всюди, спортсменів, фриксерів, любителів ски-турів, жінок та дітей.

Якість продукції Atomic  рік за роком демонструється в умовах найжорсткіших тестів на трасах Кубку світу. В 2009-2010 роках Atomic виграв 20 гонок Кубку світу, три кришталевих глобуси, сім медалей Олімпіади та Кубок брендів Кубка світу – останнє досягнення - шістнадцятий раз. Ще одним успіхом світового рівня можна рахувати перемоги команди Atomic фріски, члени якої в сезоні 2009-2010 виграли практично всі ключові події -  від зимових X Games та Winter Dew Tour до Чемпіонату світу по версії AFP.

На додаток до успіху в гірських лижах, Atomic домінує ще й в бігових дисциплінах: в біатлоні Кристоф Шуманн провів свій найкращій сезон за весь час виступів, фінішував другим в загальному заліку Кубку світу по біатлону 2009-2010. А на зимових Олімпійських Іграх 2010 спортсмени Atomic завоювали 21 медаль в сегменті бігу на лижах. Завдяки своїм витонченим інноваціям Atomic продовжує зміцнювати свої лідируючи позиції на ринку сноубордингу – наприклад, створенням самого екологічного сплітборда в світі.

Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Стать
Індекс жорсткості
Підпишись на новини

Лижі Аtomic

Початок історії відомої компанії Atomic датується 1955 роком. Саме в цьому році Алоіз Рормозер придбав маленьку майстерню в Ваграйнє, що в Австралії, по виробництву дерев’яних лиж. А вже у 1957 році виробник лиж вирішив зареєструвати свою торгівельну марку Atomic. В цей час йому було під силу виробництво 2000 пар лиж на рік. Пізніше в 1966 році почалося промислове виробництво. Поява спортивної програми та створення в її рамках нових лиж, принесло новий успіх  у вигляді першої олімпійської медалі, чому сприяли лижі Atomic.

Розширення виробництва, яке було потрібне в зв’язку з постійно наростаючим попитом на продукцію, дозволило відкрити в 1971 році в Altenmarkt фабрики, де було зосереджено основне виробництво лиж.

Фірма Koflach, яка увійшла до компанії пізніше, спеціалізуючись на виготовленні якісних кріплень, значно посилила позиції цього бренда на світовому ринку. Гірські лижі Аtomic стають цікавими багатьом спортсменам із світу гірськолижного спорту.

Крім цього, в кінці 1992 року придбання ще однієї компанії із Німеччини ESS, значно підвищує якісні характеристики спеціалізованих лижних кріплень Аtomic.

Підвищення інтересу компанії до сноубордів призводить до того, що вона починає виробляти їх. Серйозна модернізація виробництва а також реструктуризація його починається після входження компанії Аtomic в склад Amer Group. Розрахована не тільки на застосування в професійному спорті продукція компанії отримала широке визнання серед прихильників відпочинку на гірськолижних курортах. Найновіша технологія D2 VARIO CUT дозволяє навіть лижникам із зовсім слабкими технічними даними, відмінно проводити вирізання дуги, не зважаючи на величину радіусу. М’яка нижня дека розрізана в двох зонах п’ятки та носка, що дозволяє при збільшені тиску на лижу, розширяти свою площину, як спереду, так і ззаду. Для початківців та тих хто робить перші кроки такі лижі дуже доречні. Черевики Аtomic також являють собою дуже зручне та безпроблемне взуття.

Для тих, хто любить проводити свою відпустку на білосніжних гірськолижних схилах, продукція компанії стала вже найнеобхіднішим атрибутом. Купити гірські лижі Аtomic та проводити вільний час під сліпучим сонцем на свіжому прозорому та ледь-ледь морозному повітрі, стало гарною традицією. Продукція Аtomic, купити яку достатньо легко, дозволить Вам отримати безліч яскравих емоцій та проводити з друзями, які як і Ви люблять активний відпочинок, багато часу. Не залишає компанія без своєї особливої уваги найчарівнішу половину людства. Відомо, що центр ваги у жінок розташований дещо нижче ніж у чоловіків. То нова розробка Heel Lift запропонувала відповідно змінити положення яке займається над лижами. Суть її полягає в підйомі п’яти, що в свою чергу дозволяє набагато легше з точки зору біомеханіки зайняти правильне положення. Все це в комплексі знижує посилене навантаження на хребет та, як наслідок, дозволяє кататись ефективніше та довше. Саме завдяки цій технології з’являється можливість впевненіше відчувати себе на схилі. Численні позитивні відгуки про цю технологію Аtomic дозволяє стверджувати, що компанія, як і раніше,  є ведучою у виробництві своєї продукції.

Високоякісна продукція Аtomic давно вже вийшла за рамки лише спортивного застосування. В 1996 році компанією запатентована Beta-технологія та на початку 1997 року було здійснено випуск першої колекції. Гірськолижні черевики Аtomic заслужили в подальшому вдячність багатьох спортсменів та любителів, а також отримали багато позитивних відгуків.

2001 рік ознаменований такою подією як отримання всіх п’яти Кубків у чоловіків по гірським лижам. Херман Майєр зміг отримати чотири в загальному заліку, швидкісному спуску, супер-гіганту та слалом-гіганту.

Ще одним видом продукції компанії є бігові лижі Аtomic. Як і вся продукція – вона стала втіленням та сукупністю всіх позитивних характеристик, властивих даному виду спортивного спорядження.

Компанія на сьогоднішній день заслужено виведена на перше місце і є ведучим виробником спорядження для лижного спору. Кожен із товарів компанії став втіленням духу найбільш успішного бренду.