Дисконтна програма. Детальніше...

Atomic

  Фирма Atomicпроизводит горнолыжное оборудование с 1955 года.

   В 1982 году начато производство лыжных палок, а в 1987 — производство беговых лыж. С 1988 г. начинается производство креплений, а с 1989 г. - первый поставщик полных систем снаряжения для горнолыжного спорта. 1992 год — появление сноубордов и ботинок Oxigen.

   Atomic входит в состав Amer Sports Group (1994)— лидирующей корпорации в области спортивного снаряжения. В эту глобальную корпорацию входят такие всемирно известные бренды, как Wilson, Suunto, Precor, Mavic и Salomon. Все компании, входящие в состав Amer Sports разрабатывают и производят технически «продвинутые» продукты, которые позволяют спортсменам совершенствовать их достижения. 

   1996 год — запатентована Beta-технология.
   2003 год — начало производства горнолыжных ботинок в Altenmarkt. Куплена компания Volant вместе со всеми патентами и технологиями.
   2005 год — горнолыжники Atomic перешли на ботинки Atomic.

   Atomic способен с головы до ног одеть любого лыжника и представить снаряжение, которое полностью отвечает индивидуальным запросам. От лыж до очков, от ботинок до защиты шести категорий: для катающихся повсюду лыжников-универсалов, спортсменов, фрисикеров, любителей ски-тура, женщин и детей.

   Качество продуктов Atomic год за годом демонстрируется в условиях самых жестких тестов на трассах Кубка мира. В 2009-2010 Atomic выиграл 20 гонок Кубка мира, три хрустальных глобуса, семь медалей Олимпиады и Кубок брендов Кубка мира – последнее достижение в шестнадцатый раз. Еще одним успехом мирового уровня можно считать победы команды Atomic фриски, члены которой в сезоне 2009-10 выиграли практически все ключевые эвенты – от зимних X Games и Winter Dew Tour до Чемпионата мира по версии AFP. 

   В дополнении к успеху в горных лыжах, Atomic доминирует еще и в беговых дисциплинах: в биатлоне Кристоф Шуманн провел свой лучший сезон за все время выступлений, финишировав вторым в общем зачете Кубка мира по биатлону 2009-2010. А на зимних Олимпийских Играх 2010 спортсмены Atomic в сегменте бега на лыжах завоевали 21 медаль. Благодаря своим утонченным инновациям Atomic продолжает укреплять свои лидирующие позиции на рынке сноубординга – например, созданием самого экологичного сплитборда в мире.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Стать
Індекс жорсткості
Підпишись на новини

Лижі Аtomic

Початок історії відомої компанії Atomic датується 1955 роком. Саме в цьому році Алоіз Рормозер придбав маленьку майстерню в Ваграйнє, що в Австралії, по виробництву дерев’яних лиж. А вже у 1957 році виробник лиж вирішив зареєструвати свою торгівельну марку Atomic. В цей час йому було під силу виробництво 2000 пар лиж на рік. Пізніше в 1966 році почалося промислове виробництво. Поява спортивної програми та створення в її рамках нових лиж, принесло новий успіх  у вигляді першої олімпійської медалі, чому сприяли лижі Atomic.

Розширення виробництва, яке було потрібне в зв’язку з постійно наростаючим попитом на продукцію, дозволило відкрити в 1971 році в Altenmarkt фабрики, де було зосереджено основне виробництво лиж.

Фірма Koflach, яка увійшла до компанії пізніше, спеціалізуючись на виготовленні якісних кріплень, значно посилила позиції цього бренда на світовому ринку. Гірські лижі Аtomic стають цікавими багатьом спортсменам із світу гірськолижного спорту.

Крім цього, в кінці 1992 року придбання ще однієї компанії із Німеччини ESS, значно підвищує якісні характеристики спеціалізованих лижних кріплень Аtomic.

Підвищення інтересу компанії до сноубордів призводить до того, що вона починає виробляти їх. Серйозна модернізація виробництва а також реструктуризація його починається після входження компанії Аtomic в склад Amer Group. Розрахована не тільки на застосування в професійному спорті продукція компанії отримала широке визнання серед прихильників відпочинку на гірськолижних курортах. Найновіша технологія D2 VARIO CUT дозволяє навіть лижникам із зовсім слабкими технічними даними, відмінно проводити вирізання дуги, не зважаючи на величину радіусу. М’яка нижня дека розрізана в двох зонах п’ятки та носка, що дозволяє при збільшені тиску на лижу, розширяти свою площину, як спереду, так і ззаду. Для початківців та тих хто робить перші кроки такі лижі дуже доречні. Черевики Аtomic також являють собою дуже зручне та безпроблемне взуття.

Для тих, хто любить проводити свою відпустку на білосніжних гірськолижних схилах, продукція компанії стала вже найнеобхіднішим атрибутом. Купити гірські лижі Аtomic та проводити вільний час під сліпучим сонцем на свіжому прозорому та ледь-ледь морозному повітрі, стало гарною традицією. Продукція Аtomic, купити яку достатньо легко, дозволить Вам отримати безліч яскравих емоцій та проводити з друзями, які як і Ви люблять активний відпочинок, багато часу. Не залишає компанія без своєї особливої уваги найчарівнішу половину людства. Відомо, що центр ваги у жінок розташований дещо нижче ніж у чоловіків. То нова розробка Heel Lift запропонувала відповідно змінити положення яке займається над лижами. Суть її полягає в підйомі п’яти, що в свою чергу дозволяє набагато легше з точки зору біомеханіки зайняти правильне положення. Все це в комплексі знижує посилене навантаження на хребет та, як наслідок, дозволяє кататись ефективніше та довше. Саме завдяки цій технології з’являється можливість впевненіше відчувати себе на схилі. Численні позитивні відгуки про цю технологію Аtomic дозволяє стверджувати, що компанія, як і раніше,  є ведучою у виробництві своєї продукції.

Високоякісна продукція Аtomic давно вже вийшла за рамки лише спортивного застосування. В 1996 році компанією запатентована Beta-технологія та на початку 1997 року було здійснено випуск першої колекції. Гірськолижні черевики Аtomic заслужили в подальшому вдячність багатьох спортсменів та любителів, а також отримали багато позитивних відгуків.

2001 рік ознаменований такою подією як отримання всіх п’яти Кубків у чоловіків по гірським лижам. Херман Майєр зміг отримати чотири в загальному заліку, швидкісному спуску, супер-гіганту та слалом-гіганту.

Ще одним видом продукції компанії є бігові лижі Аtomic. Як і вся продукція – вона стала втіленням та сукупністю всіх позитивних характеристик, властивих даному виду спортивного спорядження.

Компанія на сьогоднішній день заслужено виведена на перше місце і є ведучим виробником спорядження для лижного спору. Кожен із товарів компанії став втіленням духу найбільш успішного бренду.