Дисконтна програма. Детальніше...

Bare

Вже 30 років BARE розробляє та виробляє сухі та мокрі гідрокостюми, які захищають дайвера під час водного занурення та роблять кожне занурення комфортним.

З 1955 року група компаній: Fitz Wright виробляє костюми під маркою BARE, а до цього FitzWringht Canada виробляла костюми під цим брендом.

На початках все виробництво було розташоване лише в Канаді і продукція розповсюджувалась тільки на ринках Північної Америки. В 1997 році компанія FitzWringht Canada відкриває дочірнє підприємство на острові Мальта під назвою FitzWright Europe LTD.

Крім дайвінгу, в колекції BARE є костюми для серфінгу, віндсерфінгу, каякінгу, водних лиж та ін. з 1999 року FitzWright ввійшла до складу Amer Group, одного з лідерів на ринку спортивних товарів.

Костюми розробляються для будь-яких умов, вподобань та рівнів підготовки. В досягненні максимального рівня тепла та комфорту, найважливішим аспектом безумовно є «посадка» (FIT) костюма по фігурі. Моделі колекції пропонуються в 27 стандартних розмірах для чоловіків та жінок. У костюмах BARE, крім багатьох інших інновацій, були втілені: використання матеріалу HYDROSTRETCH, запатентованої системи ATR (авторегулювання торсу), а також безшовна технологія з’єднання деталей.

"FIT IS EVERYTHING" (Найголовніше, щоб підходило) - стало мантрою компанії.

Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Цвет
Вид
Призначення
Стать
Товщина неопрену, см
от до
Внутрішнє покриття
Можливість установки оптичних лінз
Підпишись на новини