Дисконтна програма. Детальніше...

Beal

Засновники Beal Яник Зайгноер та Патрик Едлінгер, вони вклали в розвиток компанії і в дослідження технологій багато сил та наполегливості.

Beal – це невелика сімейна компанія розташована у Франції. Кожен рік в продукції компанії Beal, завдяки різноманітним дослідженням та тестам, з’являється безліч нововведень та поліпшень що, безперечно, позначається на якості продукції. Beal постійно покращує якість та властивості динамічних мотузок, що дозволяє досягати поставленої мети, не боячись зривів.

компания BealАсортимент товарів Beal постійно поповнюється новими мотузками, які відрізняються підвищеною легкістю, динамічністю, та зниженою силою ривка, також в виробництво запущена лінійка страхувальних систем. Компанія впроваджує такі нові технології, як Black Label, Dry Cover та Program System, які покращують параметри мотузок та спрощують роботу з ними.

Beal завдяки тестам в BEAL Lab та роботі спортсменів з BEAL Team, постійно втілюють нові ідеї. Спортсмени BEAL Team  ставляться до цього з ентузіазмом, і багато в чому завдяки їх кваліфікованим відгукам, асортимент поповнюється саме тими товарами, які в даний момент найбільш потрібні для альпінізму та скелелазіння. Все це дає можливість компанії прогресувати та задовольняти потреби всіх покупців, асортимент товару включає в себе окрім мотузок та страхувальних систем, різноманітні сумки для мотузок (багаторазові, що дозволяє зменшити чисельність відхідного матеріалу), стропи, петлі, відтяжки та необхідні аксесуари.

Сертифікат  ISO 9001гарантує високу якість продукції. Beal переробляє більше 15т за рік поліамідних відходів за останні 20 років. Ці відходи переробляються для отримання пластикових труб. Було надруковано 250000 каталогів на папері, яка зроблена з Novatech, Папір містить принт: "Imprim'Vert", який гарантує, що процес друку з турботою ставиться до навколишнього середовища.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Відтяжка Beal Express Sling
83
є в наявності
Ціна
от до
Тип товару
Підпишись на новини