Дисконтна програма. Детальніше...

Бігові лижі

Бігові лижі є унікальним приладдям, за допомогою якого можна в достатньо короткий термін пересуватись з великою швидкістю на великі відстані по снігу. Існує класифікація бігових лиж в залежності від того, для яких цілей вони призначені. Виокремлюють як елітні бігові лижі, так гоночні лижі для тренувань або ж для початківців. Можна підібрати спеціальні бігові лижі для дітей  та підлітків. Інша класифікація лиж здійснюється відносно того, для якого виду їзди вони призначаються. Наприклад, класичні лижі служать для їзди класичним стилем, тобто, по паралельній лижні, лижі ковзанкового типу краще використовувати, якщо вам подобається катання «ялинкою», а універсальні дозволять вам почуватись комфортно при їзді обома стилями.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Підпишись на новини

Вибір бігових лиж в магазині Каприкорн

Сучасна лижа виготовляється в основному з високоякісного поліетилену, в який можуть додаватись різноманітні речовини. Цей етап виготовлення відноситься до ковзаючої поверхні лиж, та є однаковим для будь якої компанії-виробника. Внутрішня ж частина лиж виготовляється по-різному, в залежності від того, яка компанія цим займається. Наприклад, дорогі екземпляри можуть бути обладнані за допомогою спеціальної технології імітацією дерева, а інші види лиж можуть мати натуральні дерев`яні вставки. Використання дерева є популярним для внутрішнього оздоблення лиж, але в залежності від вартості продукту можуть бути використані різні типи деревини.

Намагаючись придбати бігові лижі, визначте для себе, з якою метою вони вам потрібні. Наприклад, для любителів підійдуть прогулянкові лижі, які трошки завужені до центру, що гарантує більшу стійкість. Також ці лижі не потрібно змащувати, бо замість цього існують спеціальні насічки, які не дозволяють лижі прослизати.

Якщо ви хочете придбати бігові лижі, то зверніться в наш магазин, в якому є широкий спектр товарів, який дозволяє задовільнити найвимогливішого покупця. У нас є як дорогі  лижі відомих виробників, так і більш доступні за ціною варіанти моделей. Наприклад, пропонуються вашій увазі бігові лижі Fischer, відомі в усьому світі. Екземпляри цієї фірми завжди виробляються високоякісними, що дозволяє не турбуватись про експлуатаційні властивості. Придбавши бігові лижі Fischer, ви не переплачуєте, а здійснюєте невеличку плату за товар дуже високої якості. У модельному ряду лиж від цієї фірми можна побачити як дитячі лижі, так і лижі для аматорів або ж для професіоналів.

Також наш магазин реалізовує бігові лижі фірми Rossignol. Ці французькі лижі завоювали серця мільйонів прихильників лижної їзди, та завдяки постійно високій якості продукції від цієї компанії можна сміливо стверджувати, що подальша тенденція буде продовжена. Ще одним крупним гравцем в сфері виробництва є компанія Атомік. Придбавши бігові лижі Atomic, ви отримаєте продукцію, яка виготовляється з урахуванням багаторічного досвіду працівників, які принесли цій компанії світову славу. Популярність лиж від цієї компанії з кожним роком зростає, і нема передумов для припинення цього процесу.

На нашому сайті покупці можуть придбати бігові лижі, розпродаж на деякі моделі відбувається регулярно, зазвичай влітку. Ціни на наші лижі в цей період стають вкрай низькими, а в той самий час якість, як і перед цим, гарантується відомими світовими брендами, які представлені в нашому магазині. Можете бути впевнені, що в нас для кожного покупця будуть створені ідеальні умови, які дозволять йому зробити єдиний правильний вибір.