Дисконтна програма. Детальніше...

Blizzard

Компанія Blizzard виробила перші лижі в 1945 році. Завод Blizzard, де проектується та виробляється вся продукція був побудований в місті Mittersvill, Австрія, одразу ж після закінчення Другої світової війни. У цьому ж  місті також знаходиться головний офіс Blizzard Sport GmbH.

BlizzardУ 1973 році створюється особлива конструкція лиж Blizzard Firebird, які приносять перемогуHansi Hinterseer та Monika Kaserer на Кубку світу.

Шість років компанія створювала перші у світі лижі здатні змінювати параметри в залежності від температури, і такими лижами стали Blizzard Thermo.

У 1983 році Blizzard  стає найуспішнішою маркою на чоловічому чемпіонаті світу з перемогою: Franz Klammer (Thermo Blizzard), а наступного року потрійна перемога у Швидкісному спуску в  Kitzbuhel: Franz Klammer – Erwin Resch – Anton Steiner. В 1987 Blizzard починає працювати з новими матеріалами. Titanal, Kevlar, Carbon використовуються в виробництві лиж та є домінуючими в новій технології Thermo.

У 1992-93 роках розроблялись глушники вібрації нового покоління.

Пізніше в 1994 році створюється перша лижа, у якої змінюються характеристики в залежності від умов траси за допомогою монетки. Три положення: дуже жорстко – для надзвичайно точного хвату кантів, середнє – нейтральне положення та м’яко – для максимально комфортного катання.

У жовтні 2006 року Blizzard входить до складу The Technica Group -  світового лідера з виробництва спорядження для зимових видів спорту. До The Technica Group входять наступні бренди: Technica, Nordica, Rollerblade, Lowa, Nitro, T-Shoes, Dolomite, Think Pink, Moon Boots, а також X Socks.

 У цьому ж році створено гірські лижі з інтегрованими до них кріпленнями (система IQ).

2008 рік був відомий появою нової колекції з об’єднуючою системою IQ + Sidewall + Powerframe.

Продукція компанії Blizzard поєднує відмінну якість, високотехнологічні характеристики, технології що вдосконалюються. Компанія виробляє лижну екіпіровку для різних стилів та напрямків катання: спортивні, фрірайд, унівесальні, фрістайл, скі-тур, скікрос.

Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Цвет
Вид
Кількість секцій
Призначення
Стать
Антишок
Об'єм, л
от до
Наявність мембрани
Вага, кг
от до
Сумісність з питною системою
Накидка від дощу
Підпишись на новини