Дисконтна програма. Детальніше...

Beuchat

Beuchat – один із найстаріших виробників підводного спорядження. Компанія була заснована піонером підводного плавання Жоржем Буша (George Beuchat) у 1934 році у місті Марсель, Франція.

У рік заснування компанії мсьє Буша винайшов перший арбалет для підводного полювання. У 1953 році ним також був створений перший у світі ізотермічний костюм на основі спіненої гуми (неопрену).

Знаменитість прийшла до компанії у 1963 році, після початку виробництва ласт Jet Fin, перших у світі ласт з поперековою щілиною. Серед інших світових інновацій компанії – маска Super Compensator (1970), ласти з «тунельним» ефектом (1986), ласти з трьох різнорідних матеріалів (1990).

Жак-Ів Кусто і команда судна «Каліпсо» протягом декількох десятків років занурювалась з обладнанням Beuchat. У мисливському спорядженні цієї французької компанії виступають чемпіони Європи та світу: так, наприклад, діючий чемпіон Європи Педо Карбонелл завоював титул, будучи  екіпірованим у Beuchat.

Сьогодні Beuchat– один із найбільших світових виробників підводного обладнання. Фірма виробляє повний спектр спорядження для дайвінгу та підводного полювання та присутня більш ніж у 80 країнах світу.

Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Цвет
Вид
Призначення
Стать
Клапан
Товщина неопрену, см
от до
Антизахльостувач
Внутрішнє покриття
Гофрована вставка
Можливість установки оптичних лінз
Перша ступінь, тип 1
Перша ступінь, тип 2
Кількість портів низького тиску
Кількість портів високого тиску
Підпишись на новини