Дисконтна програма. Детальніше...

Botas

BotasКомпанія була заснована в 1949 році та спочатку мала назву «Botana». Вона продовжила столітню традицію шевського ремесла в регіоні міста Скутеч у Східній Чехії.

На початках основним напрямком роботи компанії було виробництво чоловічого вихідного взуття, з незначною долею лижного взуття та ковзанів. Однак розвиток виробництва було орієнтовано на спортивне взуття.

У 1958 році доля спортивного взуття складала 6,5%, а через 10 років уже 51,3%, а в 1988 році – 82,9% від загальної продукції. Продукція компанії реалізовувалась не тільки на внутрішньому ринку, а і в 35 країнах світу (Німеччина, Англія, Франція, Норвегія, Канада, Швеція, Фінляндія, США, Австралія, Нова Зеландія) найбільшим імпортером взуття на той час був Радянський Союз.

В 1990-1996 роках «Botana» найбільше випускала продукцію для фірм «PUMA», «JOFA», «GRAF», «CCM», «ADIDAS», «KOHO», «BAUER», «KARHU», «JACKSON», «RIEDELL» та інших іноземних фірм. А в 1992 році АТ «Botana» заключило виробничий контракт з фірмою «SALOMON AG».

В рамках ліцензійної програми ця співпраця триває і до теперішнього часі.

З 1963 року компанія почала випускати взуття під маркою Botas.

1 січня 2000 року компанія була перейменована в АТ Botas, і виник новий теперішній логотип.

Зараз виробництво зимового спортивного взуття, з направленістю на хокей з шайбою, фігурне катання та бігові лижні черевики, складає 90% від загального виробництва (в тому числі і дитячі моделі). Більша частина продукції під маркою Botas експортується по всьому світі.

До останніх успіхів взуття марки Botas варто віднести приз за перше місце в європейському дизайнерському конкурсі «ED-Awards», який проводився в 2008 році в Стокгольмі, а також інші призи, в тому числі за 1 місце в категорії «Виробник 2009 року Czech Grand Design», яке було присуджено в березні 2010 року Академією дизайну Чеської Республіки за проект лімітованої серії колекції взуття «botas classic 66». Botas виробляє та продає спортивне взуття та аксесуари до літніх та зимових видів спорту.

Асортимент Botas

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Цвет
Вид
Стать
Підпишись на новини

Ковзани Botas

Дуже відомий всім легендарний Чеський виробник роликових ковзанів, лижних черевик, спортивного взуття та, безумовно, популярних ковзанів для льоду. Шість десятків років компанія Botas виробляє якісну продукцію, яка викликає захоплення. Цим спортивним товарам довіряють багато відомих спортсменів та простих любителів спорту та активного відпочинку.

Історія спортивного бренду, відомого в усьому світі, почалася в регіоні Skutec, який має багатовікову історію шевського та взуттєвого виробництва. Датою заснування рахується 4 липня 1949 року і назва тоді була дещо інша – Botana. Основною спеціалізацією компанії було виробництво чоловічого прогулянкового взуття, льодових ковзанів та лижних черевик.

Новий ринковий бренд Botas, дуже відомий багатьом, компанія отримала в 1963 році. Успіх всієї продукції та постійно зростаючий попит, спонукали керівництво компанії до збільшення об’ємів виробництва і початок 1970 року, ознаменувався будівництвом ще однієї виробничої потужності для виготовлення взуття для спорту. Продовжувалось розширення виробництва і разом з тим покращувалась і якість готової продукції у вигляді взуття для спорту. І ось 1974 рік для виробників став знаковим, так як компанія представила більш ніж 240 типів взуття, що призначене практично для всіх видів спорту.

Крім багатьох країн Європи великим замовником став і РССР. Для невибагливих громадян країни така продукція була справжнім подарунком. Компанія Botas, ковзани якої стали доступні хлопцям та дівчатам, давала багато радісних годин,  проведених на льодових майданчиках.

Найвищій рівень якості товарів, впровадження інноваційних технологій та стильний дизайн дозволяють відповідати найвимогливішим прихильникам популярної торгівельної марки.

Гарантована висока якість спортивних товарів неодноразово підтверджувалась спортсменами, які ставали учасниками спортивних змагань різного рівня. На сьогодні спортивне взуття від компанії виготовляється із найкращих європейських матеріалів: ковзани, як для фігурного катання так і для хокею, роликові ковзани та лижні черевики. Адаптація до сучасних та складних вимог спортивного взуття гарантує і в майбутньому лідируючі позиції компанії.

Більша частина всієї продукції що виготовляється компанією експортується по всьому світу, тому купити ковзани Botas можна доволі легко і просто.