БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Campingaz

Досить часто прості думки породжують великі ідеї. В 1949 році молодий чоловік відпочивав на природі зі своєю сім'єю, і не міг навіть подумати, що його думки того дня змінять відпочинок наступних поколінь.

Розчарований існуючими варіантами, він створив революційний багаторазовий балон, компактний і зручний, економічний і простий у використанні. В 1955 з'явилися перші вироби компанії. Це були печі Campingaz для альпіністів. Компанія розвивалась, розширювався асортимент її продукції. У 70-х роках з'явилися холодильники для кемпінгу, в 90-х – барбекю. Компанія Campingaz випускає найрізноманітнішу продукцію для відпочинку та кемпінгу.

Вироби Campingaz вирізняються максимальною практичністю і відсутністю надмірності. Компанія виробляє надувні ліжка, барбекю (газові грилі), плити, холодильники, човни, хімічні туалети, паяльні лампи та інші товари для кемпінгу, відпочинку та саду. Частина продукції компанії давно стала класикою.

Щороку компанія Campingaz радує своїх шанувальників новинками і революційними ідеями, створюючи продукти, які продовжують кидати виклик часові. Компанія створила безпрецедентну базу знань і впізнаваний бренд, який продається у більш ніж 110 країнах по всьому світу.

Зі створенням Campingaz подорожувати стало простіше і легше. Campingaz змінила життя на краще. Довіра кількох поколінь туристів була завойована безпекою і надійністю товарів Campingaz і ні разу не була втрачена за 60 років досвіду.

Тепер подорожі і пригоди стали ще цікавішими.

Асортимент Campingaz

Показати спочатку: знижки з відгуками дешеві дорогі новинки Товарів на сторінці:
Фільтр по параметрам:
    Підпишись на новини