БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

CASIO

Рейтинг покупців CASIO:
5 з 5. Відгуків: 1.

 Casio Keisanki Kabushiki Kaisha (Casio Computer Co., Ltd.) – японська компанія, заснована в 1946 році (Токіо). Один із найбільших виробників калькуляторів, фотоапаратів, музичних інструментів і годинників. І таких успіхів команда Casio змогла досягти не завдяки везінню, а тільки важкою, кропіткою роботою, об'єднавши креативних і талановитих людей, у певному сенсі геніїв. Треба бути непересічною особистістю, щоб заснувати таку гігантську корпорацію, яка, незважаючи на стільки років, на кризи у світовій економіці, продовжує залишатися лідером. Такою людиною став Тадао Касіо.

Історія компанії Casio пов'язана з технологічними проривами в галузі електроніки. Кожен новий випущений продукт був втіленням філософії творчості і внеском у розвиток сучасних технологій, відкриваючи для суспільства нові можливості в електроніці. Кожен виріб, що має новаторські функції, допомагає людям у повсякденному житті. Визнання продукції великим колом споживачів створює новий ринок, а це призводить до розвитку відповідних галузей промисловості.

Технології Casio встановлюють нові революційні стандарти продуктів – міцніші, тонші, легші. Всі розробки Casio мають одну мету – створити електроніку, яка ставатиме все розумнішою і меншою за розмірами. Фахівці компанії працюють над мініатюризацією виробів, які використовуються в повсякденному житті.

 ПОЧАТОК ІСТОРІЇ БРЕНДУ

 Історія бренду почалася в той момент, коли в сім'ї з невеликим достатком в одному з численних японських сіл народився Тадао Касіо. З дитинства хлопчик вирізнявся особливими успіхами. Спочатку виділявся знаннями в школі, а потім на заводі, куди пішов працювати після закінчення школи, щоб допомогти батькові прогодувати сім'ю. На заводі талановитого хлопця помітили і послали на навчання за рахунок підприємства. І в 1946 році в Мітаке він разом із братами відкриває власну справу.

Почали з виробництва деталей для мікроскопів, але прагнули розширювати бізнес і звернули увагу  на калькулятори. Тадао Касіо зацікавився ними під час відвідин однієї бізнес-виставки. У 1954 році завершилися роботи над прототипом першого компактного електронного калькулятора. Торгова марка Casio була зареєстрована в 1957 році після винаходу першого електричного мікрокалькулятора. Компанія запатентувала цей винахід і стала в Японії єдиним виробником мікрокалькуляторів. До цього моменту електромеханічні калькулятори були великими за розмірами і дуже дорогими.

Технічний прогрес приніс в середині 60-х років розвиток інтегральних та напівпровідникових схем, що призвело до значного зниження цін на електронні калькулятори з одночасним підвищенням їх надійності. У 1966 році перші калькулятори були експортовані в інші країни світу. Ще одним проривом у розвитку компанії стала в 1969 році одна з перших у країні автоматизована складальна лінія.

 ПОЧАТОК ГОДИННИКОВОЇ ІСТОРІЇ

 Набагато пізніше компанія зайнялася виробництвом годинників. Наручні годинники мали механізми, що за своєю суттю є електронними лічильниками, які були освоєні разом із випуском калькуляторів.

У 1974 році світ побачив перший наручний електронний кварцевий годинник Casiotron.

Далі фантазія і здібності винахідників ведуть до створення годинників із мікрокалькулятором, годинників із вбудованим записником. Компанію вважали вискочкою до моменту появи на ринку першого зразка годинників Casio G-Shock – це був просто переворот у світі наручних годинників. Завдяки протиударним властивостям вони стали відомими і популярними. Годинники поєднали в собі останні наукові розробки у сфері електроніки. Ця модель годинника стала візитною карткою компанії Casio.

Услід за G-Shock створюється колекція годинників E-Databank, яка за обсягами проданої продукції встановила справжній рекорд. А з 1985 року в продажу з'являються годинник Casio Pela, головною рисою яких є супертонкість – всього 3,9 мм і легкість – 12 грамів, і це разом із браслетом. У 1989 році випущено годинник, який здатен передбачати погоду, вимірювати глибину занурення під воду і висоту над рівнем моря при перебуванні в горах.

У 1995 році створюються годинники – мініатюрні електронні системи. Вони постійно показують точний час завдяки інтегрованому радіоканалу, за яким приймаються дані. У годиннику DQD-10 є сонячні елементи підзарядки з приймачем та інтегрованою камерою.

У 80-х роках ХХ століття Casio вже завоювала міцні позиції на загальносвітовому ринку. І сьогодні компанія продовжує лідирувати.

 Можна виділити головні напрями годинникового виробництва, яким Casio приділяє особливу увагу – впровадження передових технологій та вивчення потреб покупців.

Колекція Casio G-Shock у 2011 році істотно змінила імідж: вона стала орієнтуватися на певні стилі та вікові категорії. Компанія також представила нову лінію – яскраві легкі годинник для підлітків.

Інша лінія підтримала широке коло молоді та шанувальників активного способу життя. Особливою рисою деяких моделей, що наслідують швейцарські годинники, став ремінець із синтетичного матеріалу, що імітує шкіру, який практично не відрізняється від натуральної, але при цьому має підвищену міцність.

Окрім підвищеної водонепроникності до 200 метрів, деякі моделі G-Shock доповнені новими функціями, такими як секундомір, світовий час у десяти містах світу, п'ять незалежних будильників і повний календар на десяток років наперед.

Компанія вирішила остаточно взяти під контроль точний час у годинниках, які випускаються під маркою Casio. Точність ходу контролює зовнішнє джерело, і щодо його правильності немає сумнівів. Від атомних годинників, розташованих у лабораторії Грінвіча, йдуть сигнали на радіовежі, а звідти надходять у приймач, вбудований у годинниковий модуль.

Асортимент CASIO

Показати спочатку: знижки з відгуками дешеві дорогі новинки Товарів на сторінці:
Фільтр по параметрам:
    Підпишись на новини