Дисконтна програма. Детальніше...

CCM

CCM - компанія, що позиціонується як найбільший виробник спорядження для хокею у світі.

CCM була заснована в 1899 році і в той час не мала нічого спільного з хокеєм, а займалася виробництвом велосипедів. Абревіатура компанії CCM розшифровувалася як Canada Cycle and Motor Company Limited.

CCM утворилася в результаті злиття п'яти найбільших компаній Канади – виробників велосипедів: Massy-Harris, HA Lozier, Welland Vale, Goold та Gendron. Основною метою злиття компаній була необхідність скласти конкуренцію американським виробникам велосипедів, які поступово просували на канадський ринок свою продукцію.

Проте вже до 1905 року велосипедний ринок Канади значно зменшився з огляду на перенасиченість різними аналогами, а також на сезонність цих товарів. Відтоді CCM бере курс на розвиток виробництва спорядження та аксесуарів для хокейного спорту, який ніколи не втрачав популярності в Канаді, й інтерес до якого стрімко зростав із кожним днем.

Хокейні ковзани CCM Tacks довгий час були фірмовим знаком CCM. Прототипом ковзанів лінії CCM Tacks були хокейні черевики «Tackaberry», створені взуттєвим майстром Джорджем Такаберрі (George Tackaberry) в 1905 році на прохання професійного хокеїста Джо Халла (Joe Hall). Черевики набули популярності серед хокеїстів, а пізніше, в 1937 році, коли після смерті Джорджа Такаберрі його дружина продала патент компанії CCM, у хокейних черевиках CCM Tackaberry з лезом Prolite blade грали вже провідні хокеїсти команд NHL. Пізніше черевики стали називатися CCM Tacks.

Знамениті ковзани CCM Tacks, а точніше лінія хокейних ковзанів CCM Tacks line, проіснували до 2006 року, а потім лінія була замінена на CCM Vector line, і далі – на CCM U+ line. Сучасні ковзани CCM лише віддалено нагадують свій прототип – комбінацію черевиків CCM Tackaberry і леза Prolite blade. Завдяки використанню ультрасучасних технологій та високоякісних матеріалів ковзани ССM стають все більш досконалими, а бренд CCM по раніше утримує лідируючі позиції в хокейній індустрії з виробництва хокейних ковзанів.

Нові ковзани хокейні CCM U+ Crazy Light є топовою моделлю лінії U+ 2011 року. Вони вирізняються новим дизайном, більш зручною посадкою і абсолютно новим рівнем термоформування завдяки використанню високотехнологічного термоформованого піноматеріалу U-form не тільки в корпусі черевика і біля щиколотки, але й у язичку та устілці ковзана. Таким чином, ковзани U+ CL дають абсолютно індивідуальну посадку на 360°.

Сьогодні CCM залишається безперечним лідером у всьому світі завдяки постійному технологічному розвитку і впровадженню всіляких інноваційних технологій у виробництво.

Як правильно вибрати льодові ковзани »»

Асортимент CCM

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Підпишись на новини