БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Що таке слеклайн

Відмінний вид активного відпочинку - це слеклайн. Цей вид спорту швидкими темпами набирає популярність у нас в країні. Під слеклайном маємо на увазі ходііння по стропі, натягнутій між двома станціями. У міру накопичення досвіду, хода по стропі переростає в біг, стрибки та ін. Використовується стропа або стрічка різної ширини з різним ступенем натягу, в залежності від потреб і вмінь. Оптимальний варіант - стропа, шириною 2,5 - 6 см, іноді - металевий трос. Стропа натягується не туго, провисає, розгойдується і стягується під час руху по ній. Слеклайнінг - відмінний спосіб розвивати вміння тримати рівновагу і гімнастичні навички. У багатьох видах спорту це буде дуже корисним. Ніякої спеціальної екіпіровки і взуття цей вид спорту не вимагає. Початківцям рекомендується ходити по стропі босоніж.

 Винахідниками цього виду спорту є скелелази з Каліфорнії. На початку 80-х років Адам Гроссовський і Джеф Еллінгтон почали ходити по натягнутих ланцюгах, які огороджували парковку. Трохи удосконаливши конструкцію, почавши використовувати стропу, вони стали винаходити нові способи ходіння по стропі. З часом, захоплення Слеклайн поширилося по всьому світу.

 

На сьогоднішній день, слеклайн ділиться на кілька видів:

  • Тріклінг (лоулінінг) -самий поширений вид слеклайну. Стропа кріпиться на невеликій висоті, страховка не вимагається, відпрацьовується техніка і трюки.
  • Хайлайн - стропа натягується на значній висоті (до декількох сотень метрів), самостраховка обов'язкова! Рекорд - 1200 м.
  • Лонглайн - головну роль грає довжина стропи. Рекорд - 203 м.
  • Вотерлайн - коли стропа натягнута над поверхнею води. Відмінне проведення часу в жарку пору року!

  

Для новачків радимо придбати слеклайн Gibbon зі стропою шириною 5 см і диною до 20 м, для профі - 2,5 см і довжиною від 25 м. Слеклайн є відмінним заняттям на свіжому повітрі, він не займає багато місця в рюкзаку і не вимагає ніяких додаткових пристосувань. Головне, 2 точки опори - станції, роль яких найчастіше виконують дерева. Його можна брати в парк, на виїзди за місто, в походи.

Підпишись на новини