БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Намети. Догляд і зберігання

ДОГЛЯД за наметами

Перед встановленням намета, виберіть  місце рівне і без предметів, які можуть пошкодити дно: шишки, гілки, каміння.

Розтягуйте дно рівномірно, без перегинів, щоб уникнути перетирання тканин.

 Не розводьте багаття поблизу намету.

 Не використовуйте відкрите полум'я і розпечені предмети всередині або в безпосередній близькості від намету.

 Не ставте речі на вході в тамбур.

 Вивчіть заходи пожежної безпеки місця, де встановлено намет.

 Регулюйте натяг зовнішнього каркаса намету в залежності від погодних умов, стежте, щоб зовнішній тент не перетинався з внутрішнім, тоді конденсат не потрапить  всередину.

ТЕНТ І ВНУТРІШНЯ ПАЛАТКА

Обов'язково просушіть намет перед тим, як пакувати в чохол. Якщо погода не дозволяє це зробити, то не звертайте дуже щільно непросохлий намет. Просушіть намет відразу по поверненню.

 Збираючи намет, перевірте, чи не потрапили в нього сторонні гострі предмети, які можуть пошкодити тканину, виключіть можливість покриття її пліснявою.

 Ультрафіолет руйнує покриття намета, тому перед початком експлуатації радимо обробити тент намету захистом від UV типу NIKWAX захист від ультрафіолету або постарайтеся поставити намет в тіньовому місці.

Не користуйтеся пральною машиною для прання намета, а так само хімічної обробки сухим чищенням. Мийте намет у розгорнутому вигляді, чистою водою, використовуйте господарське або дитяче мило для очищення намета, якщо забруднення сильне, застосовуйте м'яку губку. Мильте зовнішню сторону тенту і дна намету, використовуйте теплу воду, ні в якому разі не тріть матеріал. Ретельно просушіть.

 Лагодити дрібні пошкодження треба одразу при першій можливості. Незначні пошкодження можуть бути усунені за допомогою ремонтного комплекту, який зазвичай додається до намету, або можна придбати окремо.

Застібки-блискавки час від часу обробляйте парафіном.

 Для відновлення водовідштовхувальних властивостей тканини існують спеціалізовані просочення NIKWAX.

 

 РЕМОНТ НАМЕТИ в похідних умовах

Пошкодження на намета потрібно не зашивати, а заклеювати клеєм, який забезпечить еластичність місця склейки. Якщо намет порвався по шву - потрібно зашити, але шов потім промазати клеєм (склеюють за методом «сендвіч»: накладають дві заплатки, і зверху, і знизу).

 КАРКАС

При складанні дуг, зверніть увагу на з’єднання трубок - між елементами не повинно залишатися зазорів. Уникайте потрапляння бруду і піску на з'єднувальні елементи каркаса.

 Каркас повинен збиратися і розбиратися без зусиль. Розбирайте дуги від середини, складаючи попарно, це продовжить термін служби гумки за рахунок її рівномірного розтягування.

 Зберігайте дуги в сухому місці, заздалегідь упакувавши в чохол.

Кілочки

Кріпити кілочки треба в спеціально призначені для цього петлі. Гострі кілочки повинні бути упаковані в спеціальний мішечок, щоб не пошкодити туристичну палатку при транспортуванні.

 Також у нашому магазині можна придбати намет (а також будь-який інший товар асортименту магазина) в розстрочку без подорожчання товару і мінімальною витратою часу на оформлення документів.

Підпишись на новини