БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Вимоги по догляду та зберіганню спальних мішків

 Вимоги по догляду та зберіганню спальних мішків

До всіх спальних мішків з синтетичним утеплювачем пред'являються схожі вимоги по догляду і зберіганню.

Чистка

Категорично забороняєтсья використовувати органічні розчинники.

Прання

Для прання спальних мішків рекомендується використовувати виключно спеціалізовані засоби для прання спорядження (NIKWAX, WOLY SPORT, TOKO).

Ручне прання у великій кількості води (температура води не вище 30 ° С). Допускається прання у пральній машині з фронтальним завантаженням в делікатному режимі (при температурі води не вище 30 ° С). Можна використовувати в

іджимання на низьких оборотах.

Сушка

Сушити виріб необхідно на відкритому повітрі. Більш швидко – біля обігрівач  із закритим тентом, в ідеалі – біля тепловентилятора, але не на ньому, під вашим наглядом. У пральній машині на низьких оборотах і обов'язково покласти в барабан кілька тенісних кульок, вони не дадуть зім'яти утеплювачу і втратити свою пружність.

Зберігання

Перед зберіганням обов'язково провітрити спальник на свіжому повітрі протягом двох днів, поки він не стане абсолютно сухим. Потім укласти спальник у великій полотняний мішок в розгорнутому вигляді. Зберігати спальник потрібно розгорнутим, в добре провітрюваному приміщенні, найкраще в підвішеному вигляді. Не зберігати в компресійному мішку або у вологостійкому чохлі.

Підпишись на новини