БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Продовжуємо термін служби рюкзака

Рюкзак - річ тривалого використання і продовжити термін служби рюкзака Вам допоможуть наступні поради:

Використання рюкзака. Найголовніше правило – тримати рюкзак подалі від відкритого вогню. Дана порада особливо актуальна, якщо в рюкзаку розташовані балони з газом для похідних примусів.

 

 

 

 

 

 

 

 

При упаковуванні рюкзака слід уникати такого розташування речей і спорядження, коли гострі кути останніх натягують тканину рюкзака. У деяких випадках цього можна уникнути, якщо всередину рюкзака вкласти каремат (теплоизяційний килимок) згорнутий в трубу по діаметру внутрішнього простору рюкзака. Однак не всі моделі рюкзака дозволяють застосувати даний спосіб (наприклад, рюкзаки малого обсягу). При розташуванні в рюкзаку консервів, їх слід обернути м'якими речами (светр і т.п.). Не навантажуйте важкими предметами зовнішні кишені рюкзака, по-перше, це порушує баланс, а по-друге, сприяє швидкому їх обриву. Зовнішні кишені призначені для зберігання дрібних речей і оперативного до них доступу (наприклад пляшка води, накидка, ліхтар, і т.п.).

Не рекомендується переносити рюкзак використовуючи лише одну лямку. У разі подоланні водної перешкоди, рюкзак одягається на одне плече, одного лямкою і застібається на поясний ремінь.

Уникайте дотику матеріалу рюкзака з брудом, різними хімічними речовинами (бензин, мастила, кислоти, та ін.).

Прання та догляд за рюкзаком. Всяка річ (і рюкзак не виняток) забезпечується ярличком, де розташована вся інформація про те, як правильно доглядати за річчю. На цьому ярличку Ви знайдете всю необхідну інформацію і будете діяти відповідно.

Рекомендується періодично просочувати рюкзак спеціальними речовинами, які підвищують водовідштовхувальні властивості матеріалу. По-друге, при знаходженні під дощем на рюкзак одягається водонепроникний чохол або він покривається пончо (плащ-накидкою) разом з господарем рюкзака.

Чистка рюкзака. Рюкзак слід чистити щіткою в сухому вигляді і зрідка, якщо необхідно, протирати вологою ганчіркою, не застосовуючи при цьому інтенсивні миючі засоби.

Запчастини. Щоб якомога швидше і якісніше усунути поломку, необхідно мати з собою ремонтний набір, склад якого повинен залежати від специфіки походу. Зачасти для рюкзака – це, по-перше, нейлонова нитка з голкою, по-друге, шнури, нейлонова стрічка, і, нарешті, застібки і пряжки, можна захопити засоби по догляду за рюкзаком: щітку і водовідштовхувальне просочення.

Підпишись на новини