Дисконтна програма. Детальніше...

Elan

Всі підприємства Elan присвячені технічному розвитку продуктів і прогресивному дизайну через інноваційний підхід і передові технології на ринку вже більше 60 років.

Elan спеціалізується на виробництві лиж і сноубордів, розробляє і виготовляє морські вітрильні яхти, в той час як Elan Inventa є провідним брендом у забезпеченні спортивних споруд всім необхідним обладнанням.

Виробнича частина розташована в центральній Європі. Лижі та вітрильні яхти виробляються в Словенії, сноуборди в Австрії. Elan належать чотири компанії, які поставляють продукцію в Канаду, Німеччину і Австрію, Швейцарію і Японію, поряд з незалежними дистриб'юторами по всьому світу.

Історія Elan починається під час Другої світової війни, дванадцятеро майстрів та інженерів виготовили декілька сотень пар легких і міцних дерев'яних лиж для партизанських загонів. Формально, компанію Elan створив в 1945 році Rudi Finžgar – встановив  в 1941 році світовий рекорд стрибка (95 метрів). Всього через кілька років Elan  експортує в США по 800 пар лиж на рік.

50-60-ті роки – розширення асортименту, крім лиж включає вітрильні яхти, байдарки, каное, тенісні і бадмінтонні ракетки, інвентар для настільного тенісу, льодоруби, гірничорятувальне обладнання, спортивні сани і водні лижі. У 1963 році Elan  засновує Інститут Інновацій, який приніс перші запатентовані рішення.

Завдяки геніальному шведському лижникові Інгемару Стенмарку (легенда гірськолижного спорту) є неперевершеним рекордсменом за кількістю перемог на етапах Кубка Світу за весь його час. І досягає цього фантастичного результату Інгемар саме на лижах Elan, - від першої до останньої гонки. У цей період Elan стає одним з найбільших гірськолижних виробників у світі, і до 1984 року майже 170 топ гірськолижників в різних дисциплінах використовують лижі Elan  для своїх стартів. Серед них і словенська легенда лижного спорту і один з небагатьох, хто хоч раз перемагав самого Стенмарка, Bojan Križaj.

У 90-і роки Elan  створює карвінгову форму лиж – що є найважливішим нововведенням в сучасній лижній індустрії. Elan, в наступні кілька років представляє одне за іншим нові технологічні рішення. Від Fusion – першої інтегрованої системи кріплень, до WaveFlex – кращої технології, що оптимізує подовжню гнучкість і торсіонну жорсткість і новітньої технології Amphibio, яка демонструє безпрецедентне поєднання профілів rocker і camber на зовнішньому і внутрішньому кантах лижі.

2012 Elan  був названий "найбільш інноваційним спортивним брендом" міжнародним журі авторитетної премії "Plus X Award".

Команда Elan  W Studio відстоює концепцію LightSkiing. Енергійна команда складається з експертів гірськолижної індустрії, які присвятили все своє життя лижам – гонщики Кубку Світу і любителі лижного спорту, відомі гірськолижні особистості.

Команда W Studio складається тільки з жінок, але з самого моменту свого заснування вона тісно співпрацює з експертами та інженерами відділу з розробки, з якими вони створили жіночу колекцію.

Багато років колективної роботи були присвячені дослідженням вимог саме лижниць. Завдяки W Studio катання на лижах стає - легким, приємним і веселим відпочинком.

Асортимент Elan

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Стать
Підпишись на новини