БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Grivel

Рейтинг покупців Grivel:
5 з 5. Відгуків: 1.

Grivel насьогодні все ще є одним із провідних світових виробників обладнання для альпінізму.

Компанія вже більше ніж 195 років розробляє нові технології та вдосконалює свою продукцію.

Асортимент товарів Grivel по-справжньому великий. Включає в себе: льодоруби, кішки та не менш важливі елементи захисту: шоломи, рукавички, та різноманітні аксесуари.

Компанія Grivel Mont Blanc– вже давно у багатьох асоціюється з розвитком інновацій в сфері льодорубо та кішко-будівництва.

Grivel Mont Blanc– сімейна компанія яка належить сімейству ковалів, які в 1818 році почали переробляти вироби землеробів та агрономів. Так світу був представлений перший льодоруб.

Одним із стратегічних планів розвитку бізнесу, було вдосконалення та розробка нових технологій з виготовлення кішок, але з точки зору професіоналів. Для цього було запропоновано співпрацю англійському інженеру Оскару Екенштайну (1909 р). На цю пропозицію Оскар відповів відмовою.

А вже у 1929 році сином Генрі-Лаурентом було винайдено геніальний продукт.

У продажу з’явились кішки з двома передніми точками опори, що дозволило альпіністам залишатись обличчям до схилу, стінки під час штурму крутих відрізків сніжно-льодового рельєфу.

1936 рік був вдалим для молодшого брата Лаурента – Амато створив по-справжньому надійні кішки - Super Leggero Grivel. Їх особливістю були мала вага та об'єм. Таємниця була в використанні хромованого сплаву: нікель – хромо – молібденовий.

Ці кішки були використані альпіністами при першому штурмі трьох найвищих гір планети: Евересту, К2 та Канченджанги.

У 1982 році керівництво компанії очолив Жаокіно Гоббі, він відзначив: столітня традиція, сам бренд, географічне розташування компанії стали запорукою успішного розвитку та процвітання в майбутньому.

Грівели мешкали в містечку Courmayeur, що у підніжжя Монблану, і через це містечко проходило багато альпіністів.

Так само в цьому році Grivel ще раз вразив новиною, про створення системи Super Courmayeurз запасними та взаємозамінними лопатками та бійками, та заявив про себе як лідер на ринку.

А вже у 1986 році Grivel став першим виробником який представив ергономічні, загнуті древка: саме тоді народились льодоруби Rambo, які на сьогодні продаються у великих кількостях. Також першими стали виготовляти карбонові древка льодорубам.

А 1993 рік став роком руху. Були сконструйовані кішки Rambo: жорсткі кішки із стабільною платформою, без вібрацій. Вперше було додано загартовані передні зубці.

А наступного року з’явились кішки з чотирма різними системами кріплення, які були пристосовані до будь-якого виду черевиків та різноманітних функцій.

1996 рік увійшов в історію створенням льодорубу -  The Machine. З цього моменту з’явилась форма, яку почали використовувати всі виробники.

У 1998 році зібраний від змагань досвід, закріпив ідею підйому без темляків, а Grivel – перший, хто зробив льодоруб з гачком на ньому, який допомагав підйому без темляків: Top Machine.

Далі був 1999 рік, в якому кішки Rambo Comp були придумані та розроблені для змагального лазання. Вперше у технології, в цій моделі були використані задні точки опори, які додавали тертя та істотно розширювали сферу використання кішок.

2003 рік. Grivel усуває проблему налипання снігу на підкішковий простір. Розроблена та застосована перша активна пластина анти-підлип. Це дало змогу позбуватись снігу при кожному кроці, за рахунок гнучкості пластини та динаміки самого кроку.

2004 рік. На світ з’являється Monster та його гнучке руків’я. Багато спортсменів, боулдерінгісти, драй-тулери та фанатики повної «суходрючки», всі визнали, що Monster– це не просто крок вперед в льодорубному мистецтві, а ефективне розширення можливості страхівки для рук на рельєфі будь-якої складності.

2006 рік. Ультра легкий льодоруб Matrix та кішки Rambo evolution 4: ще простіше адаптувати до лазання, легше та краще для сучасного покоління любителів нових прийомів лазання.

2007 рік. Нова лінійка Quantum продожує піонерські традиції, представляючи карбон-композитні матеріали, які викорстовуються в аерокосмічній індустрії. Композитний льодоруб Quantum найлегший льодоруб у світі.

Grivel отримала сертифікати UIAA (Міжнародний Союз Альпіністських Асоціацій) та є офіційним партнером вже багато років.

Асортимент Grivel

Фільтр по параметрам:
  •   Ціна
    • от до
  •   Тип товару
Підпишись на новини