БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Imersion

Рейтинг покупців Imersion:
4.79 з 5. Відгуків: 21.

ImersionМагазин Каприкорн представляє бренди Imersion і Coralign Pro в Україні з середини 2008 року.

Imersion – французька компанія, яка понад десять років є одним із провідних виробників спорядження для підводного полювання і дайвінгу. Багаторічний досвід, який здобула компанія, що присвятила себе підводному спорту, дає можливість постійно вдосконалювати спорядження і створювати нову цікаву продукцію.

Imersion Sarl була заснована П’єром Буффа (Pierre Buffa) у 1989 році в Марселі – столиці європейського виробництва спорядження для дайвінгу. У 1995 році Imersion Sarl об’єдналася з компанією Ets.Desiage – провідним французьким виробником гарпунів, ножів для дайвінгу та аксесуарів для підводного полювання, який працював на цьому ринку ще з 1974 року. Фірма Ets.Desiage, що виробляє товари під брендом Coralign, була єдиним постачальником фірми Imersion в сегменті запчастин до рушниць для підводного полювання. Також ця компанія виробляла спорядження для таких відомих фірм, як Beuchat, Mares, Cressy Sub, Sporasub та багатьох інших. Основне виробництво й офіс були розташовані в центрі Франції, в місті Тіерс (Thiers).

 Сьогодні Imersion / Desiage володіє кількома виробничими потужностями у Франції. Рушниці для підводного полювання, гарпуни, тяжі та аксесуари виробляються в Тіерсе. У цьому місті також відливаються ласти, пластикові та нейлонові аксесуари. Imersion SA виробляє близько 70 тисяч рушниць для підводного полювання на рік під марками двох брендів – Imersion і Coralign, а також близько 6 тонн гарпунів кожен місяць, і є найбільшим європейським виробником у цьому сегменті.

 З огляду на розширення ринку, компанія постійно розвиває свій професійний рівень. Спорядження Imersion забезпечує максимум комфорту як аматорам, так і професіоналам, які беруть участь у міжнародних змаганнях з підводного полювання. Сьогодні компанія продовжує вдосконалювати свою продукцію та застосовувати інноваційні технології, завдяки чому спорядження Imersion повністю відповідає вимогам своїх споживачів.

Товари під брендами Imersion і Coralign посідають провідні позиції серед європейських виробників спорядження для дайвінгу та підводного полювання, нарівні з Beuchat, Omer і Picasso.

Показати спочатку: знижки з відгуками дешеві дорогі новинки Товарів на сторінці:
Ласти Imersion Fibre Imersion
-70%
Фільтр по параметрам:
 •   Ціна
  • от до
 •   Тип товару
 •   Колір
 •   Розмір
 •   Вид
 •   Призначення
 •   Стать
 •   Клапан
 •   Толщина неопрена, мм
  • от до
 •   Антизахльостувач
 •   Внутрішнє покриття
 •   Гофрована вставка
Підпишись на новини

Спеціальні гідрокостюми від компанії Imersion

Сьогодні сфера розваг на воді вже не обмежується звичним купанням або катанням на човнах. Любителі більш гострих відчуттів можуть легко і швидко навчитися дайвінгу або підводного полювання, що не тільки значно розширює навички, а й урізноманітнює повсякденність. Однак займатися дайвінгом або підводним полюванням практично неможливо без спеціального спорядження.

На ринку аксесуарів та спорядження для дайвінгу представлена велика кількість фірм-виробників, проте більшість професіоналів рекомендують спорядження від Imersion. Найважливішим у підводному полюванні є гідрокостюм, який захищає тіло плавця від зовнішнього несприятливого впливу.

Французька компанія Imersion була заснована в 1989 році П'єром Буффа і залишається однією з найкращих компаній, які займаються виробництвом спорядження для дайвінгу та підводного полювання. Багаторічний досвід компанії дозволяє їй постійно вдосконалювати свою продукцію і створювати нові аксесуари та спорядження. Крім ножів, гарпунів, ласт можна також купити гідрокостюм Imersion, вибір яких досить широкий, як за розмірами, так і за стилем, оформленням та оснащенням.

Крім того, у 1995 році компанія Imersion об'єдналася з іншою провідною французькою фірмою з виробництва аксесуарів для підводного полювання, тим самим розширивши список пропонованих товарів.

Головне завдання будь-якого гідрокостюма полягає в тому, щоб зменшити вплив низької температури води на людський організм. Таким чином, Imersion гідрокостюм забезпечує необхідний рівень теплоізоляції, що особливо важливо при підводному полюванні, оскільки в ньому людина може тривалий час перебувати в холодній воді. Так само гідрокостюм повинен забезпечувати і захист від будь-яких ушкоджень, дрібних укусів риб, подряпин тощо.

Компанія Imersion пропонує широкий вибір гідрокостюмів для різних водних розваг. У них безпечно і комфортно можна займатися серфінгом, дайвінгом, кайтсерфінгом, віндсерфінгом, фрідайвінгом та іншими водними виду спорту, Всі гідрокостюми виробляються з високоякісного матеріалу, який захищає організм від переохолодження.