Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Kong

Рейтинг покупців Kong:
4 з 5. Відгуків: 1.

KongЗавод компанії Kong – це великий металургійний комбінат, який був заснований Джузеппе Бонаїті в 1830 році. На цьому заводі на замовлення таких компаній як Petzl і Lucky роблять карабіни та інше альпіністське спорядження – це 6 мільйонів карабінів на рік. Тож усі сталеві карабіни, вироблені в Європі, випускаються саме на цьому заводі.

Сьогодні італійська компанія Kong – це всесвітньо відомий виробник різного спорядження для скелелазів, альпіністів, рятувальників і спелеологів. Виробничий асортимент містить величезну кількість карабінів із різними системами засувки і з різних матеріалів, безліч затискачів і блочков, без яких неможливо уявити собі екіпіровку спортсмена або робітника. Також проводиться сніжно-льодове спорядження, кішки і льодоруби, розраховані на різні умови застосування та різний рівень підготовки. Це перераховані далеко не всі товари Kong.

Завод компании KongПроцесс производства KongВсе спорядження та обладнання Kong тестується і має сертифікати СЕ UIAA PPE. Щороку в асортименті товарів Kong з'являються новинки і свіжі рішення. Компанія крокує в ногу з часом і виготовляє дійсно якісне спорядження за доступними цінами.

Магазин Каприкорн пропонує найкращий у Києві асортимент альпіністського спорядження та одягу фірми Kong. У нас ви можете купити карабіни з різними системами защіпок, каски, петлі, відтяжки а також аксесуари виробництва фірми Kong. Якщо товару в цей момент немає в нашому магазині, ми можемо привезти його на замовлення. Магазин Каприкорн пропонує безкоштовну доставку товарів по всій Україні.

< Назад Фільтр по параметрам:
Фільтр по параметрам:
  •   Ціна
    • от до
  •   Тип товару
  •   Вид
  •   Форма
  •   Тип защіпки
  •   Матеріал
Підпишись на новини