Дисконтна програма. Детальніше...

La Sportiva

Рейтинг покупців La Sportiva:
4.6 з 5. Відгуків: 5.

Вже минуло 80 років з дня заснування італійської компанії La Sportiva (іноді пишуть злито - LaSportiva), історія веде в двадцяті роки, коли у своїй майстерні працював талановитий майстер Narciso Delladio. У той час він робив шкіряні та дерев'яні черевики для фермерів і лісорубів найближчих долин, досить скоро його майстерня стає популярною в цьому районі. Найбільш значущим є рік 1928, після участі на виставці Milan ''s Fiera Campionaria Narciso Delladio перестає бути простим ремісником. У той рік на світ з'являється компанія, котра виготовляє черевики.

У тяжкі роки Другої Світової Війни виробництво не згортається, навпаки Narciso постачає гірськими черевиками армію і отримує свій перший патент завдяки новій системі шнурівки. Пізніше таку систему шнурівки взяли на озброєння найбільші фабрики виробництва взуття. По закінченню війни потреби у взутті зростають, а завдяки високій якості компанія Calzoleria Sportiva стає затребуваною і відомою. У п'ятдесятих роках в компанії з'являється Francesco Delladio, син Narciso, починається на будівництво на околиці Tesero новій майстерні. Завдяки цьому ходу і розвитку лижного спорту вони швидко налагоджують виробництво шкіряних лижних черевиків, і відкривають для себе нову торгову нішу. Незабаром марка набуває вже знайоме нам ім'я La Sportiva (LaSportiva), і Francesco представляє громадськості зимову і літню колекцію взуття.

Популярність лижного спорту в сімдесяті невблаганно росла, що вимагало впровадження нових технологій і чималих грошових коштів. Стали з'являтися пластикові черевики, і компанія La Sportiva (LaSportiva) вирішила освоїти інші напрямки, котрі видкорозвиваються, пов'язані безпосередньо до гір. Було вибрано вірний напрям для невеликої компанії, і вже сини Francesco, Marko і Lorenzo починають працювати в La Sportiva (LaSportiva), вони також вибирають вільне скелелазіння одним з перспективних напрямів виробництва. Це дозволило їм добитися успіху, також з'являється цікавий черевик Mariacher, призначений для скелелазіння, цей черевик є прабатьком ряду сучасних виробів цієї категорії. Компанія росте і процвітає, завойовуючи світовий ринок. Спортивним взуттям La Sportiva користуються провідні спортсмени, число клієнтів зростає, керівництвом компанії робляться сміливі і ризиковані рішення, які виявляються вірними.

La Sportivaботинки La SportivaСовременное производство La Sportiva

Таким чином компанія La Sportiva стає одним зі світових лідерів з виробництва висококласної спортивного взуття, а просунуті технології і сміливі рішення дозволяють La Sportiva бути на крок попереду своїх конкурентів.

Магазин Каприкорн пропонує кращий у Києві асортимент спорядження і взуття La Sportiva (LaSportiva). У нас ви можете купити взуття для альпінізму, трекінгу, бігу та скелелазіння, а також шкарпетки та аксесуари виробництва фірми La Sportiva. Якщо товару в дані момент немає в нашому магазині, ми можемо привезти його під замовлення. Магазин КАПРИКОРН здійснює безкоштовну доставку товарів по всій Україні.

Асортимент La Sportiva

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Підпишись на новини