Дисконтна програма. Детальніше...

Lafuma

LafumaІсторія компанії Lafuma, налічує понад 75 років, заснована компанія в 1930 році у Франції трьома амбітними братами. Victor, Alfred і Gabriel Lafuma починали з виробництва мішків, різниї сумок і рюкзаків. Якраз з підвищенням інтересу до активному відпочинку і туризму, Gabriel Lafuma в 1936-му створює новий рюкзак з жорстким металевим каркасом. Черговий вдалий хід Lafuma пов'язаний зі збільшенням виробництва меблів для відпочинку в 1962 році.

Наступні роки компанія Lafuma активно розширюється, і поступово підвищує якість і кількість виробленої продукції для активного відпочинку та кемпінгу. 1980-ті роки ознаменовані появою нового покоління на чолі Lafuma, компанія орієнтується на виробництві повного ряду товарів для пішого туризму, починається випуск серії продукция фирмы Lafumaшкільних рюкзаків, створюється дочірнє підприємство в Тунісі виробляє намети і спальні мішки. Що знаходиться на другому місці у Франції з виробництва рюкзаків фірма Pamir, приєднується до Lafuma в 1987 році. Компанія зростає, і відкриває свою філію в США, а роком пізніше в 1989-му вже в Гонконзі, збільшуючи ринок збуту.

Незабаром Lafuma перетворюється в Lafuma Group, до складу в 1995 році входить виробник високоякісної екіпіровки Millet і Bottes Le Chameau – лідируючий виробник каучукової взуття. Насиченим також стає 1997 рік, коли в Lafuma Group входить виробник альпіністських мотузок номер один у Франції – Rivory & Joanny, плюс до всього Lafuma отримує Гран-прі Європи у галузі дизайну. One Sport - італійський виробник спортивного взуття, і Charles Dubourg - виробник одягу для рибалок і мисливців, в 1998-му році теж купуються Lafuma, також поглинається німецький виробник Outdoor екіпіровки Big Pack і ще кілька фірм.

На сьогоднішній день в продукції фірми Lafuma використовуються найбільш якісні і технологічні матеріали, Lafuma виробляє спальні мішки, рюкзаки, намети, а також продуманий до дрібниць одяг на всі випадки життя. Завдяки цьому продукція Lafuma вважається елітною і однією з найбільш визнаних у світі.

Магазин КАПРИКОРН здійснює безкоштовну доставку товарів по всій Україні.

Асортимент Lafuma

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Цвет
Форма
Стать
Утеплювач
Температурний режим, t comfort, С
от до
Наявність мембрани
Водонепроникність мембрани, мм
от до
Паропропускання мембрани, гр/м2 за 24 г
от до
Вага, кг
от до
Довжина
Ширина
Утеплений комір
Підпишись на новини