Leatherman

LeathermanУ 1975 році Тім Лезерман (Tim Leatherman) і його дружина відправилися в подорож по Європі на Фіаті 1969, купленому за 300 доларів. Це стало початком історії фірми Leatherman. Натхненний продірявився трубками в розхитаній машині під час подорожі Тім придумав "Кишеньковий Інструмент виживання". "... Я зробив першу картонну модель в готельному номері в Тегерані. Іран був однією з 20ти країн, які ми відвідали протягом дев'яти місяців ... "- говорив Тім.

инструменты LeathermanУ 1977 році в магазині Тіма перший інструмент знайшов форму. "... Я інженер за освітою, не механік. Мій шурин допоміг мені набути навичок механіка, щоб створити інструмент ... "

Весь наступний рік Тім придумував безліч різних варіантів інструментів та їх кріплення. "... Я сказав дружині, що це займе пару місяців, але, схоже, проект затягнеться набагато довше ..."

ножи LeathermanУ 1979 році представлення Тіма про інструмент, що поєднує плоскогубці і ніж, втілилося в повнорозмірному виробі. "... По суті, це було те, що я представляв в умі з самого початку. Мені здавалося, що інші люди, можливо, теж захочуть мати такий інструмент ... " У 1980 Тім запатентував свій винахід. "... На жаль, ніхто не хотів купувати мій винахід: фірми, що виробляють ножі, вважали, що це інструмент. Фірми, що виробляють інструменти - що це ніж ... "

У 1983 році дві фірми, що займаються продажем товарів з доставкою поштою зробили перші скромні замовлення. Тім, спільно зі своїм другом Стівом Берлінером (Steve Berliner) заснував Leatherman Tool Group. "... Один з каталогів перед Різдвом помістив наш інструмент на остплоскогубцы Leathermanанній сторінці обкладинки. Їм довелося дозамовляти кілька разів! .. "

Мини-инструмент LeathermanДо 1986 року обсяг продажів стрімко зростав, і був створений другий варіант інструменту. Міні-інструмент Leatherman був найбільш компактним варіантом повнорозмірних плоскогубців, що витримують повноцінне навантаження.

У 1994 році компанія Leatherman, що налічує до того часу 200 співробітників, оприлюднила більш "розширений" варіант свого інструменту, який поєднував у собі більшу кількість предметів. За наступний рік було продано більше мільйона виробів. "... До цього моменту ми, по суті, потрапили в якесь змагання зі знову відкриваються фірмами. Ми залишалися попереду, виробляючи товар з великою кількістю інструментів і можливостей ... "

У 1996 році фірма випустила кілька варіантів зменшених інструментів. У 1997 – Leatherman отримав Backpacker Magazine Editors 'Choise – престижне звання "вибір року" журналу Backpacker. "... Ми практично виконали запланований нами на десять років обсяг випуску інструментів. Але цей десятирічний план ми писали менше п'яти років тому ... "- говорить Тім.

У 1998 році була створена модель Wave, що пропонує новий дизайн і нове розташування інструментів. "... Починаючи з цієї моделі ми почали робити більш зручні рукоятки і розширений доступ до основних інструментів. Модель Wave досі є моделлю Leatherman котра найбільше продається... "

 У 2001 році з'явилася лінія міні-інструментів, що використовують алюміній в матеріалі ручок. Це дозволило випускати інструмент в широкій колірній гамі. Але, як говорить Тім: "... Звичайно, я дбаю про колірну гаму виробів. Але дійсно я стурбований тим, як ці вироби працюють. Це наше першочергове завдання – ми робимо бездоганний інструмент ... "

У 2004 році з'явилося шість нових різновидів інструментів преміум-класу, що використовують в конструкції титан і пропонують новий стандарт якості і зовнішнього вигляду.

торговая марка LeathermanНа сьогодні в світі налічуються мільйони власників інструментів Leatherman. Ця торгова марка продовжує залишатися лідером на ринку багатофункціональних інструментів. При цьому в лінійці з'явилися якісні складні ножі з деякими додатковими функціями.

Інструменти Leatherman стануть в нагоді всім людям, які займаються екстремальними видами спорту – альпінізм, дайвінг, гірські лижі надають широке поле діяльності для компактного, зручного, безпечного набору інструментів. Також вони незамінні для мисливців, рибалок та просто людей, часто виїжджають на природу. І нарешті, інструменти і ножі Leatherman – це відмінний, дорогий і незабутній подарунок. КАПРИКОРН здійснює безкоштовну доставку по Україні.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Підпишись на новини